RCC Boxing PromotionsRosyjskie MMA

Wagner Prado zdemolowany w Czelabińsku na RCC 6 – VIDEO

Znany nad Wisłą z występów w KSW Wagner Prado nie zaliczy debiutu pod flagą RCC do udanych – Brazylijczyk przegrał przez techniczny nokaut z Antonem Vyaziginem.

Wagner Prado (15-4) nie miał nic do powiedzenia w starciu w kategorii ciężkiej z potężnie zbudowanym Antonem Vyaziginem (13-3) podczas gali RCC 6, która odbyła się w Czelabińsku.

Zobacz także: Ojciec Khabiba wskazuje rywali, których musi pokonać Conor przed potencjalnym rewanżem

Brazylijczyk nie potrafił utrzymać walki na nogach, będąc obalanym w każdej z trzech rund. W krótkich stójkowych fragmentach schowany za gardą, nacierający Rosjanin niewiele robił sobie z uderzeń Prado. Nie miał żadnych problemów z dopadaniem w klinczu regularnie cofającego się na siatkę Brazylijczyka – a tam z dziecinną łatwością przenosił walkę do parteru, głównie haczeniami.

W trzeciej rundzie 24-letni Rosjanin utorował sobie drogę do krucyfiksu, rozpuszczając krótkie ciosy, a potem przechodząc do łokci. Widząc, że porozcinany już Prado nie ma kompletnie pomysłu na to, jak wydostać się z opresji, sędzia przerwał to jednostronne widowisko.

W ten sposób Wagner Prado doznaje drugiej porażki w ostatnich pięciu latach. W 2017 roku pokonał go wojujący obecnie pod flagą UFC Magomed Ankalaev.

Tym samym seria trzech z rzędu zwycięstw 32-letniego Brazylijczyka – w tym dwóch ostatnich pod banderą KSW, gdzie ubijał Chrisa Fieldsa i Łukasza Parobca – dobiegła końca.

Poniżej nagranie z całej walki.

W walce wieczoru gali RCC 6 Alexander Shlemenko (59-12) po prawdziwej wojnie znokautował w trzeciej rundzie walki Viscardiego Andrade (20-8).

https://twitter.com/Jolassanda/status/1124717650377048065

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button