Artur Sowiński zaprasza Vaso Bakocevica do rewanżu, zdradza miejsce i termin grudniowego KSW

Artur Sowiński rzucił wyzwanie staremu znajomemu w osobie Vaso Bakocevica, z którym starł się w grudniu 2014 roku.

Były mistrz kategorii piórkowej KSW Artur Sowiński zaprosił w bitewne tany swojego byłego rywala Vaso Bakocevica, zdradzając przy okazji, że 7 grudnia KSW zawita do Gliwic.

Zobacz także: Martin Lewandowski nie był zdziwiony drugą porażką Ariane Lipski w UFC

@vaso_psycho 7 December – Gliwice 🔥I am waiting! 😈☠️
#ksw #mma #rematch #letsdothis #gliwice

Obaj zawodnicy spotkali się po raz pierwszy w grudniu 2014 roku podczas gali KSW 29. Starcie zakończyło się niejednogłośnym zwycięstwem na punkty polskiego zawodnika.

Od tamtego czasu wojujący nadal pod sztandarem KSW Kornik stoczył osiem walk, połowę z nich kończąc z tarczą. W 2018 roku powrócił do kategorii lekkiej, pokonując Kamila Szymuszowskiego. Ostatnio zmierzył się natomiast z Normanem Parke w umownym limicie wagowym, przegrywając jednogłośną decyzją sędziowską podczas majowej gali KSW 49.
Z kolei Psychopata od czasu walki z Kornikiem stoczył aż trzydzieści dwie walki, dwadzieścia dwa razy kończąc w glorii zwycięzcy. Dwa tygodnie temu zadebiutował pod sztandarem FEN, pokonując w rewanżu garnącego się obecnie do trylogii Macieja Jewtuszkę.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. anonimuskobra

    28 czerwca 2019 at 16:13

    miejsce i datę już dawno temu zdradził Pudzian

  2. kaczka

    28 czerwca 2019 at 18:26

    Od grudnia 2014 gość stoczył 32 walki. Wychodzi do teraz średnio rocznie 7 walk licząc przed te 4 i pół roku. Co on jest robocop?

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply