Daniel Cormier wydał oświadczenie po porażce ze Stipe Miocicem

Daniel Cormier wydał w mediach społecznościowych oświadczenie podsumowujące przegrany rewanż mistrzowski ze Stipe Miocicem.

Były już mistrz wagi ciężkiej i swego czasu półciężkiej Daniel Cormier nie schował głowy w piasek po utracie tego pierwszego tytułu w walce wieczoru sobotniej gali UFC 241 w Anaheim. Ubity w czwartej rundzie przez Stipego Miocica, DC udzielił kilku wywiadów i pojawił się na konferencji prasowej po gali, ze smutkiem podsumowując nieudany występ.

Zobacz także: Nate Diaz chce walki z Jorge Masvidalem

Kilka dni po walce raz jeszcze zabrał głos, już na spokojnie zbierając wszystkie przemyślenia w formie wpisu na Instagramie.

View this post on Instagram

It’s been a couple of days and I can’t stress the disappointment, I am so sorry to all I have let down. To my wife and kids I am so sorry you guys had to experience that, I never wanted y’all to see that and the hurt you guys showed breaks my heart everytime I think about it. My coaches I am sorry, i appreciate the work and time you’ve spent with me. My fans, thank you guys for all the love and support you have guided me to all these amazing accomplishments. Stipe Miocic and his team, congratulations on a tremendous victory, you showed so much heart and grit, you are the definition of Cleveland tough. @danawhite And all at the @ufc thank you all for everything you have done for me and my family. This has been the most amazing journey, I will decide what I am gonna do now, and as soon as I decide you will all know right away. I love you all. DC

A post shared by Daniel "DC" Cormier (@dc_mma) on

Minęło już kilka dni, ale nie mogę nadal wyrazić, jak bardzo jestem rozczarowany. Tak bardzo przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Moją żonę i dzieci. Tak bardzo was przepraszam, że musieliście tego doświadczyć. Nigdy nie chciałem, żebyście coś takie widzieli, a ból, który okazaliście, łamie mi serce za każdym razem, gdy o tym pomyślę. Bardzo przepraszam swoich trenerów. Doceniam waszą pracę i czas, jaki ze mną spędziliście. Fanów. Dziękuję wam za wsparcie i miłość, którymi zaprowadziliście mnie do tych wszystkich niesamowitych osiągnięć. Stipe Miocic i jego drużyna – gratuluję wspaniałego zwycięstwa. Pokazałeś masę serca i zaciętości. Jesteś definicją charakteru Cleveland. Dana White i inni z UFC – dziękuję za wszystko, co uczyniliście dla mnie i mojej rodziny. To była najwspanialsza podróż. Zdecyduję teraz, co będę robił dalej i gdy tylko podejmę decyzję, od razu się dowiecie. Ściskam was wszystkich. DC.
Przed sobotnią galą Daniel Cormier zapowiadał, że jeśli stoczy później jeszcze jakikolwiek pojedynek, będzie to trylogia z Jonem Jonesem. Wobec sobotniej klęski trudno jednak wyobrazić sobie, aby doszło do trzeciego starcia.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply