Ariane Lipski poznała rywalkę na trzecią walkę w UFC

Były mistrzyni kategorii muszej KSW Ariane Lipski skrzyżuje rękawice z Priscilą Cachoeirą podczas listopadowej gali w Sao Paulo.

Ariane Lipski (11-5) powróci do oktagonu podczas zaplanowanej na 16 listopada gali UFC on ESPN+ 22 w Sao Paulo, gdzie zmierzy się ze swoją krajanką, która również nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa pod sztandarem amerykańskiego giganta, Priscilą Cachoeirą (8-3).

Zobacz także: Jan Błachowicz dzielił szatnię z Jonem Jonesem podczas gali UFC 239

O zestawieniu doniósł portal Combate.com.

Lipski ma za sobą dwa występy pod sztandarem UFC – oba przegrane. W debiucie Brazylijka przegrała jednogłośną decyzją z Joanne Calderwood, by następnie podczas czerwcowej gali UFC on ESPN+ 12 w ten sam sposób ulec Molly McCann.

Jeszcze gorzej przedstawia się sytuacja Priscili Cachoeiry, który przegrała wszystkie trzy walki w oktagonie. W debiucie została ubita przez Valentinę Shevchenko, następnie przegrywając jednogłośnie z Molly McCann i Luaną Caroliną.
Wydaje się niemal pewne, że obie zawodniczki powalczą o pozostanie pod sztandarem UFC.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Majster221

    1 sierpnia 2019 at 18:44

    Wstępny typ?

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply