Darren Till ukarany za zdemolowanie hotelu i kradzież taksówki


Darren Till i jego czterech kolegów cieszą się ponownie wolnością po spędzeniu dwóch dni w areszcie na Teneryfie.

Przedwczoraj gruchnęły doniesienia o Darrenie Tillu, który balując z kolegami na Wyspach Kanaryjskich, trafił za kraty – za zdemolowanie hotelu oraz kradzież taksówki. Wedle doniesień DailyMail.com, sprawa już się zakończyła i Brytyjczyk jest na wolności.

Zobacz także: Rekordowe statystyki Michała Oleksiejczuka w Petersburgu

Till wraz z czterema kolegami spędzili dwa dni w areszcie na Teneryfie, gdzie trafili w czwartek, opuszczając go w sobotę. Przyznali się do wszystkiego, wyrażając skruchę za swoje zachowanie.

Goryl z Liverpoolu został ukarany w kwocie $941 za kradzież taksówki oraz uszkodzenia, jakich w niej dokonał. Dodatkowo, wesoła ferajna musi złożyć się na pokrycie kosztów zniszczeń hotelu, w którym zdemolowali meble oraz opróżnili gaśnice przeciwpożarowe. Kwota do zapłaty? $11 tysięcy.
Zawodnik nie zabrał publicznie głosu w temacie kanaryjskich szaleństw.

Darren Till był ostatnio widziany w akcji podczas marcowej gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie, gdzie ciężko znokautował go Jorge Masvidal. Wcześniej Brytyjczyk przegrał przez poddanie z ówczesnym mistrzem 170 funtów Tyronem Woodleyem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply