„To, że Janikowski ma szklaną szczękę, to fakt, nie obraza” – Mirosław Okniński kpi z Damiana Janikowskiego

Mirosław Okniński gruszek w popiele nie zasypia – ledwie ogłoszono walkę Szymona Kołeckiego z Damianem Janikowskim, a trener przypuścił pierwszą falę ataku na tego ostatniego.

Kilka dni temu gruchnęło ogłoszenie o pojedynku pomiędzy dwoma medalistami olimpijskimi – Szymonem Kołeckim, który zdobywał złoto i srebro, oraz Damianem Janikowskim, który sięgał po brąz. Zawodnicy zmierzą się w umownym limicie wagowym 91,5 kg podczas zaplanowanej na 7 grudnia gali KSW 52 w Gliwicach.

Zobacz także: Zlatan zaprasza Khabiba do Matrix Challenge – Dagestańczyk odpowiada

Starciu towarzyszył będzie dodatkowy smaczek, bo trener byłego sztangisty Mirosław Okniński od dawna nie ukrywa, że nie pała szczególną sympatią do klubu byłego zapaśnika WCA Fight Team oraz trenera Roberta Jocza.

Konflikt mojego trenera z niektórymi zawodnikami i trenerem pewnie podsyci atmosferę.

– powiedział Szymon Kołecki, zapytany o relacje na linii Mirosław Okniński – WCA.

Natomiast ja z dużym uznaniem zawsze odnoszę się do całego WCA. Z dużym szacunkiem do Damiana trenera i jego kolegów z maty. Tak samo jak i do niego. Nie mam tutaj żadnych konfliktów ani żadnego napięcia. Zresztą z wieloma zawodnikami też się koleguję. Kiedyś też trenowaliśmy razem z niektórymi zawodnikami, którzy tam ćwiczą, tak że ja niestety tego konfliktu nie podsycę, ale zakładam, że on na pewno trochę urośnie przed tą walką. Dzięki temu też pewnie zwiększy się zainteresowanie.
I rzeczywiście, konflikt rośnie, o co dba trener Okniński. Świadom najwyraźniej, że o walce w 90% decyduje głowa, a pozostałe 10% to kwestie mentalne, rozpoczął medialny ostrzał pod adresem Janikowskiego, publikując na Facebooku kilka wpisów pod jego adresem.

(pisownia oryginalna)

Szanuje Janikowskiego po przegranym pojedynku zapraszam do Wilanowa

DAMIAN JANIKOWSKI
BRAZOWY MEDAL NA OLIMPIADZIE jest przyzwyczajony ze nie zawsze sie ma zloto .W MMA zloto albo
nic . Kolecki MISTRZ zloty medalista Olimpijski zwyciestwo tylko zwyciestwo.
Damian Janikowski przegrana przez KO pierwsza runda.

Bede robil filmy o walce Kolecki vs Janikowski pekniecie ze smiechu.

Rywalizacja na slowa i w klatce bez obrazania.To ze Janikowski ma szklana szczeke to fakt nie obraza

Wygląda też na to, że to dopiero początek. Mirosław Okniński zamierza bowiem prowadzić ostrzał jeszcze przez dwa tygodnie.

Do 15 pazdziernika bede codziennie pisal o walce pozniej zamykam fb nie bede promowal walki skupie sie na treningu.

Nie wydaje się jednak szczególnie prawdopodobne, aby Damian Janikowski podjął medialną rękawicę rzuconą mu przez trenera swojego rywala. Pomijając jedno z nagrań przed walką z Yannickiem Bahatim, nie zwykł on bowiem uprawiać gadulstwa w drodze do swoich pojedynków.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. bulizzor

  2 października 2019 at 23:58

  Przed walką Oleksiejczuka też kozaczył. Nie twierdzę, że Janikowski wygra, ale gościu mógłby się ogarnąć. Jednak czego się spodziewać po człowieku, którego twarz nie wyraża żadnej głębszej myśli…

  • aliendeg

   3 października 2019 at 07:14

   Ale on gada bo raz ze wierzy w to co mowi (a taka jego praca ze on musi w to wierzyc i jego podopieczni) a dwa ze to wchodzi do glowy rywala. to nie jest konkurs na tego kto zawsze ma racje.

 2. TYTUS Prawdziwy

  3 października 2019 at 10:39

  Oglądałem wczoraj cały wywiad. Dla mnie tekst „DAMIAN JEST ROZBITY , ROZBITY ŁEB” Ostro śmiechłem jak to usłyszałem.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply