UFC

„Jeśli tego chcą, po*ebało ich do reszty” – Dana White ostro o walce Alvarez vs. Kowaliow tego samego wieczoru co UFC 244

Głównodowodzący UFC Dana White zabrał głos na temat organizacji walki Canelo Alvareza z Siergiejem Kowaliowem tego samego wieczoru, którego odbędzie się UFC 244.

Nowojorska gala UFC 244, którą uświetni gangstersko zapowiadająca się konfrontacja pomiędzy Natem Diazem i Jorge Masvidalem, odbędzie się 2 listopada w Madison Square Garden. Tak się jednak składa, że tego samego dnia w Las Vegas dojdzie do świetnie zapowiadającej się walki bokserskiej pomiędzy przenoszącym się o dwie kategorie wagowe wyżej Canelo Alvarezem i Siergiejem Kowaliowem, którzy powalczą o pas mistrzowski WBO. Pojedynek ten będzie transmitowany za pośrednictwem platformy DAZN.

Zobacz także: Martin Lewandowski zapowiada, że nie odpuści „nielojalnemu dupkowi” w osobie Mateusza Gamrota

Zapytany, czy nie obawia się konkurencji ze strony tejże bokserskiej gali w rywalizacji o widza, sternik UFC Dana White nie okazał większego – by nie rzec: żadnego – zaniepokojenia.

Zaczęliśmy rozmawiać o tym terminie, a potem tydzień później słyszę, że w tym samym dniu chcą zrobić tę walkę.

– powiedział amerykański promotor podczas konferencji prasowej w Nowym Jorku.

Uważam, że postradali rozum, jeśli chcą to puszczać na DAZN tego samego wieczoru co my. Jest, jak jest.
Dana White uważa jednak, że DAZN może wyjść z tej rywalizacji z twarzą pod warunkiem, że starcie Canelo Alvareza z Siergiejem Kowaliowem odbędzie się może i tego samego wieczora, ale o innej porze niż konfrontacja Nate’a Diaza z Jorge Masvidalem.

Jeśli zrobią tę walkę o odpowiedniej porze i podejdą do tematu odpowiednio, może być tak jak niedawno, gdy Gaethje walczył z Kowbojem – walka (Tysona) Fury’ego zaczęła się chwilę później.

– stwierdził White.

Jeśli więc czasowo będzie się zgadzać, może się im udać. Jeśli jednak chcą iść łeb w łeb, pojebało ich do reszty.

Dwa słowa w temacie niedbale wtrącił też siedzący obok Dany White’a młodszy ze stocktońskich braci. Na pytanie, dlaczego fani powinni obejrzeć UFC 244 a nie starcie Alvareza z Kowaliowem odpowiedział krótko.

Bo walczymy o pas najlepszego skurwiela w tej grze. Dlatego.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button