Luis Henrique zastąpił kontuzjowanego Damiana Grabowskiego w walce o pas wagi ciężkiej z Philem De Friesem na KSW 50

Luis Henrique zastąpi kontuzjowanego Damiana Grabowskiego w walce z mistrzem wagi ciężkiej Philem De Friesem podczas gali KSW 50.

Rywalem zasiadającego na tronie kategorii ciężkiej Phila De Friesa (17-6) podczas zaplanowanej na 14 września w Londynie gali KSW 50 będzie Luis Henrique (12-5). Brazylijczyk zastąpi kontuzjowanego Damiana Grabowskiego, o czym doniósł portal PolsatSport.pl.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Nate’a Diaza

Brytyjczyk znajduje się na fali pięciu kolejnych zwycięstw, w tym już trzech pod sztandarem KSW. W debiucie pod sztandarem polskiego giganta ubił Michała Andryszaka, sięgając po pas mistrzowski, który następnie obronił przed zakusami Karola Bedorfa, poddając Berserkera. Ostatnio był widziany w akcji podczas marcowej gali KSW 47, wypunktowując mistrza 93 kilogramów Tomasza Narkuna.

Luis Henrique po zwolnieniu z UFC po trzech z rzędu porażkach zwycięstwem z barowym rozbójnikiem podczas jednej z lokalnych brazylijskich gal utorował sobie drogę do KSW. Tam w debiutanckim starciu podczas majowej gali KSW 49 poddał Michała Andryszaka.
Rozpiska KSW 50

Walka wieczoru

120 kg: Phil De Fries (17-6) vs. Luis Henrique (12-5) – o pas mistrzowski

Pozostałe

70 kg: Norman Parke (27-6-1) vs. Marian Ziółkowski (21-7-1) – o tymczasowy pas mistrzowski
93 kg: Tomasz Narkun (16-3) vs. Przemysław Mysiala (23-9-1) – o pas mistrzowski
77 kg: Roberto Soldic (16-3) vs. Patrik Kincl (22-9) – o pas mistrzowski
84 kg: Damian Janikowski (3-2) vs. Tony Giles (6-1)
90 kg: Antoni Chmielewski (32-17) vs. Jason Radcliffe (15-7)

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply