FENPolskie MMA

Wyniki FEN 25: Adam Kowalski po wojnie poddał Rafała Kijańczuka

Adam Kowalski po szalonym pojedynku pokonał debiutującego pod flagą FEN Rafała Kijańczuka podczas gali w Ostródzie.

Adam Kowalski (11-5-1) popsuł debiut pod sztandarem Fight Exclusive Night faworyzowanemu Rafałowi Kijańczukowi (7-2), pokonując byłego pretendenta do pasa wagi półciężkiej M-1 Global przez poddanie w pierwszej rundzie.

Obaj zawodnicy od początku wdali się w nieprawdopodobne wymiany! Kijańczuk zachwiał Kowalskim, rzucił go na siatkę! Reprezentant Berkutu Arrachionu Olsztyn nie zamknął się jednak za gardą, zamiast tego rozpuszczając ręce w potężnych sierpach! Zainkasował jeszcze kilka ciosów, ale dosięgnął Kijanę serią bomb, okrutnie nim wstrząsając! Kijańczuk traci równowagę! Parter! Kowalski na górze, szuka zajścia za plecy – i dopina swego! Kijana jednak z czasem umiejętnie odwraca pozycję i zasypuje rywala gradem uderzeń! Kowalski wraca jednak na nogi – a tam: wojna! Rafał idzie ostro, rozpuszczając ostre sierpy, ale lepiej technicznie poukładany Kowalski dosięga go dobrą serią i kontrującym lewym sierpem! Kolejna soczysta lewica Adama! Rafał na miękkich nogach, ale nadal stoi. Kolejny lewy, ale tym razem realizator Polsatu umyślił sobie kamerę z trybun i nic nie widać. I jeszcze jedna lewica Kowalskiego nad nisko opuszczonymi, nastawionym na kowadła rękami Kijańczuka! Seria spokojniejszych wymian lewy na lewy, ale to Kowalski uchodzi z głową. Srogi lowking Kijany! Latające kolano Rafała! Kowalski odpowiada kolejnym lewym sierpem! Wymiana! Idą ostro, ale Kowalski precyzyjniejszy! Następny soczysty lewy sierpowy ścina z nóg Kijańczuka pod klatką! Adam rozbija! Rafał próbuje wracać na nogi, ale Kowalski z łatwością zachodzi mu za plecy, przekłada ręce i dusi!

Adam Kowalski odnosi w ten sposób drugie z rzędu zwycięstwo, zadając jednocześnie drugą kolejną porażkę Rafałowi Kijańczukowi.

*****

FEN 25: Jewtuszko vs. Bakocevic – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button