Francis Ngannou zabiera głos na temat starcia z Jonem Jonesem

Francis Ngannou zabrał głos na temat potencjalnego starcia z rozdającym karty w wadze półciężkiej Jonem Jonesem.

Nie trzeba było długo czekać, aż doskonale wyszkolona w działaniu bojowym ekipa TMZ.com pociągnie dalej temat potencjalnej walki mistrz wagi półciężkiej Jona Jonesa z budzącym grozę w 265 funtach Francisem Ngannou.

Zobacz także: Martin Lewandowski nie był zdziwiony drugą porażką Ariane Lipski w UFC

Zapytany o Kameruńczyka przed kilkoma dniami, Amerykanin stwierdził, że byłaby to wielka walka, oceniając też, że miałby przewagę w parterze.

Jak natomiast to potencjalnej konfrontacji podchodzi Predator?

Osobiście uważam, że byłaby to świetna walka dla fanów, świetna walka dla mnie.

– powiedział Ngannou w rozmowie z TMZ.com.

Pomimo iż Jon Jones to półciężki, to stworzył już swoje dziedzictwo, dominując całą dywizję. To duży gość. Spotkałem go raz i jesteśmy prawie tego samego wzrostu, jesteśmy prawie tacy sami.

Być może jestem cięższy o kilka funtów, ale to byłaby prawdziwa walka. Ma to sens, to prawdziwa walka. Po to tutaj jestem. Chcę wyzwania, ale chcę też podchodzić do każdego tematu indywidualnie. Nie chcę tego mieszać. Ale tak, na pewno chciałbym tej walki.
Kameruńczyk w sobotę stanie w szranki z Juniorem dos Santosem w ramach walki wieczoru gali UFC on ESPN 3, natomiast tydzień później złota wagi półciężkiej bronił będzie Amerykanin, który skrzyżuje rękawice z Thiago Santosem w daniu głównym gali UFC 239.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply