Wyniki ACA 101: Radosław Paczuski brutalnie ustrzelił Daniela Płonkę – VIDEO

Wyborny kickbokser Radosław Paczuski ciężko znokautował Daniela Płonkę podczas warszawskiej gali ACA 101.

Radosław Paczuski (3-0) obronił nieskazitelny bilans, demolując ekspresowo debiutującego w formule MMA Daniela Płonkę (0-1) podczas gali ACA 101 w Warszawie.

Płonka od początku ruszył bardzo ostro, starając się zamknąć Paczuskiego na siatce. Ten hasał jednak do boków jak zły, nie dając się ustawić.
Płonka trafił dobrym ciosem, Paczuski smagnął go kopnięciem na korpus. Morderczo nastawiony Daniel poszukał obrotówki, próbując wykorzystać dynamiczne odejście rywala do boku, ale przestrzelił – a zanim zdołał się ustawić, przyjąć pozycję do obrony, Paczuski ściął go z nóg potężnym prawym! Seria uderzeń z góry dopełniła dzieła zniszczenia!

Radosław Paczuski odnosi w ten sposób trzecie zwycięstwo pod sztandarem ACA. Wydaje się, że powoli zbliża się pora na to, aby skonfrontował się z rywalami o nieco większym doświadczeniu w mieszanych sztukach walki.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

ACA 101: Strus vs. Nemchinov – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply