Brendan Loughnane podpisał kontrakt z PFL

Brendan Loughnane związał się ekskluzywnym kontraktem z organizacją Professional Fighters League.

Jeden z najlepszych na świecie piórkowych walczących poza UFC Brendan Loughnane (17-3) podpisał kontrakt z organizacją Professional Fighters League, o czym doniósł portal ESPN.com.

Zobacz także: Martin Lewandowski grozi Mateuszowi Gamrotowi odebraniem pasa

O 29-latku było głośno w ostatnich tygodniach. Rywalizując o kontrakt z UFC w Dana White’s Contender Series, po bardzo dobrej walce pokonał solidnego Billa Algeo, ale Dana White nie zaproponował mu umowy. Wszystko z powodu… obalenia, jakiego Brytyjczyk poszukał na dziesięć sekund przed zakończeniem walki. Nie przypadło to do gustu amerykańskiemu promotorowi.

Zawodnik z Manchesteru weźmie udział w przyszłorocznych rozgrywkach PFL w kategorii piórkowej, ale debiutancki bój stoczy już w październiku, choć póki co nie wiadomo, z kim skrzyżuje rękawice.
Brytyjczyk wygrał dwanaście z ostatnich czternastu pojedynków, jedynych porażek doznając niejednogłośnymi decyzjami z Tomem Duquesnoyem i Patem Healym. Obecnie Loughnane znajduje się na fali trzech zwycięstw.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply