UFC

UFC Sztokholm: rozdano cztery bonusy za Występy Wieczoru

Organizatorzy ogłosili nazwiska zawodników, którzy wzbogacili się o dodatkowe $50 tys. w ramach bonusów po gali UFC on ESPN+ 11 w Sztokholmie.

Tym razem nie przyznano bonusu za Walkę Wieczoru, zamiast tego rozdając cztery bonusy za Występy Wieczoru. Trafiły one na konto Anthony’ego Smitha, Aleksandara Rakica, Makwana Amirkhaniego oraz Leonardo Santosa.

Zobacz także: Maciej Kawulski wyjaśnia, dlaczego nokaut na Michale Materli nie był „zwyczajny”

Lwie Serce w walce wieczoru poddał w czwartej rundzie Alexandra Gustafssona. Jest to dla Amerykanina piąty bonus w dwunastym występie w oktagonie.

Aleksandar Rakic spektakularnie znokautował Jimiego Manuwę w co-main evencie gali, z przytupem włączając się do gry o najwyższe cele w 205 funtach. To dla niego pierwszy bonus w czwartej walce dla UFC.

Powracający po rocznej przerwie Makwan Amirkhani poskręcał w drugiej rundzie Chrisa Fishgolda. To drugi bonus Fina w jego 6-walkowej przygodzie z amerykańskim gigantem.
Wreszcie niewidziany w akcji od prawie trzech lat Leonardo Santos brutalnie ustrzelił Steviego Raya. To drugi bonus dla Brazylijczyka w siódmej walce w oktagonie.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button