Wyniki UFC Sztokholm: Aleksandar Rakic brutalnie znokautował Jimiego Manuwę – VIDEO

Aleksandar Rakic popisał się nieprawdopodobnym nokautem, brutalnie kończąc wieczór Jimiego Manuwy w Sztokholmie.

W co-main evencie gali UFC on ESPN+ 11 w Sztokholmie Aleksandar Rakic (12-1) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, brutalnie nokautując Jimiego Manuwę (17-6).

Zobacz także: Maciej Kawulski wyjaśnia, dlaczego nokaut na Michale Materli nie był „zwyczajny”

Obaj rozpoczęli od srogich lowkingów – tego Rakica Manuwa spróbował skontrować potężnym lewym sierpem, ale przestrzelił. Gęsta atmosfera, obaj zawodniczy przygotowani do rozpuszczenia rąk. Prawa Rakica nie dochodzi. Kolejna prawa – również pruje powietrze. Lowking trafia. Austriak rusza z podbródkiem, następnie już z odwrotnej pozycji po przekroku atakując cofającego się rywala kopnięciem na głowę – i trafia idealnie, ścinając Brytyjczyka z nóg! Manuwa z hukiem ląduje na deskach, bez życia! Głowa odbija się od desek, Rakic nie dobija, odchodzi!
Dla Aleksandara Rakica jest to już czwarte z rzędu zwycięstwo pod sztandarem UFC, którym niewątpliwie włącza się do rozgrywki o najwyższe cele kategorii półciężkiej.

Dla 39-letniego już Poster Boya jest to czwarta z rzędu porażka, w tym trzecia przez nokaut.

*****

UFC Sztokholm: Gustafsson vs. Smith – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Tomek W

    2 czerwca 2019 at 00:25

    Lustrzanym odbiciem tej kombinacji Janek powinien znokautowac Rockholda;)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply