Khabib Nurmagomedov, Kamaru Usman, Donald Cerrone i inni reagują na nokaut Jorge Masvidala (VIDEO)


W najnowszej odsłonie The Thrill and the Agony przedstawiono reakcje Khabiba Nurmagomedova, Kamaru Usmana i innych na niesamowity nokaut Jorge Masvidala na Benie Askrenie.

Przed zeszłotygodniową galą UFC 239 w Las Vegas Khabib Nurmagomedov twierdził, że walką wieczoru będzie dla niego starcie Jorge Masvidala z Benem Askrenem. Dagestańczyk nie ukrywał też, że kciuki będzie trzymał za Gamebredem, życząc mu zwycięstwa przed czasem.

Zobacz także: Ben Askren zabrał głos na temat dodatkowych ciosów Jorge Masvidala po nokaucie

I rzeczywiście – Masvidal w nieprawdopodobnych, jeno 5-sekundowych okolicznościach zafundował Funky’emu pierwszą w karierze porażkę, nokautując go spektakularnym latającym kolanem.

Jak zareagował na ten nokaut siedzący przy oktagonie Dagestański Orzeł? Otóż, w serii Thrill and Agony poświęconej gali UFC 239 kamery uchwyciły nie tylko reakcję Khabiba Nurmagomedova na nokaut Jorge Masvidala, ale także Kamaru Usmana, Donalda Cerrone, Henry’ego Cejudo, Josepha Benavideza, Anthony’ego Smitha, Roberta Whittakera, Justina Gaethje czy Briana Ortegi.
*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply