Brock Lesnar chętny na walkę z Jonem Jonesem – mistrz odpowiada

Jon Jons błyskawicznie zareagował na wieści, wedle których Brock Lesnar chętnie stanąłby z nim w szranki.

W sobotę z gry o oktagonowe usługi mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa wypadł najprawdopodobniej Daniel Cormier, który w walce wieczoru gali UFC 241 w Anaheim przegrał przez nokaut ze Stipe Miocicem, tracąc pas mistrzowski 265 funtów.

Zobacz także: Nate Diaz chce walki z Jorge Masvidalem

W ten sposób na czele wyścigu o titleshota w wadze półciężkiej znalazł się powracający po brutalnym nokaucie na Luke’u Rockholdzie Jan Błachowicz, który wykorzystał okazję, przypominając Bonesowi o swojej obecności i zapraszając go w medialne tany.

Amerykanin póki co nie odpowiedział na rękawicę rzuconą medialnie przez cieszynianina, ale gdy w grze pojawił się Brock Lesnar, zareagował natychmiast.

W najnowszym odcinku programu Ariel Helwani’s MMA Show gościł bowiem Kurt Angle, który stwierdził, że Brock Lesnar jest nadal zainteresowany starciem z Jonem Jonesem właśnie.

Wiem, że powiedział, że jest na emeryturze.

– powiedział Angle.

Chce jednak jednej walki, chociaż nie wiem, czy kiedykolwiek do niej dojdzie. Ale chce wyjść do Jona Jonesa.

Komentarz Bonesa?

Brock jest o wiele za wolny. Upokorzę go.

Jones już w przeszłości chętnie rozprawiał o przejściu do wagi ciężkiej, rzucając nawet wyzwanie właśnie Lesnarowi po drugim zwycięstwie z Cormierem w lipcu 2017 roku.
Nie wiadomo natomiast, czy gwiazdor WWE jest nadal pod kuratelą Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA), co znacznie ułatwiłoby mu powrót, gdyby miało dojść do walki – pod warunkiem oczywiście, że doszedłby do porozumienia w sprawach finansowych z UFC i kontraktowych z WWE.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Lesnar

    20 sierpnia 2019 at 14:42

    Błachowicza olewa bo to żadna kasową walka . Ale Lesnar to już miliony w kieszeni dla takiego starcia warto się poświęcić

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply