KSWPolskie MMA

Gala KSW 50 w Londynie – trzy pierwsze nazwiska ujawnione

Podczas transmisji z gali KSW 49 ogłoszono datę i miejsce gali KSW 50 oraz trzech zawodników, którzy podczas niej wystąpią.

Jubileuszowa gala KSW 50 odbędzie się 14 wrześnie w Londynie na Wembley Arena.

Potwierdzono także występy trzech zawodników – mistrza wagi ciężkiej Phila De Friesa, mistrza kategorii półciężkiej Tomasza Narkuna oraz wojującego w 84 kilogramach Damiana Janikowskiego.

Zobacz także: Jon Jones z ogromnym uznaniem o Danielu Cormierze, faworyzuje go w rewanżu ze Stipe Miocicem

Broniący złota po raz trzeci Phil De Fries najprawdopodobniej zmierzy się ze zwycięzcą konfrontacji Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim lub Michała Andryszaka z Luisem Henrique. Ostatnio Brytyjczyk pokonał na pełnym dystansie Tomasza Narkuna.

Żyrafa powróci do kategorii półciężkiej, gdzie nie był widziany od maja 2017 roku, gdy poddał Marcina Wójcika. Dla reprezentującego szczecińskich Berserkerów Tomasza Narkuna, który ostatnio przegrał w wadze ciężkiej ze wspomnianym Philem De Friesem, będzie to czwarta obrona złota 93 kilogramów.
W akcji zobaczymy też Damiana Janikowskiego, który powalczy o powrót na zwycięskie tory po dwóch dotkliwych porażkach – z Michałem Materlą i Aleksandarem Ilicem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button