„Powiedziałbym wam, że to koniec, ale…” – Conor McGregor ponownie przebąkuje o emeryturze


Rzadziej ostatnimi udzielający się medialnie Conor McGregor opublikował tajemniczy wpis, w którym zasugerował możliwość zakończenia sportowej kariery.

Ledwie Jorge Masvidal zaprosił w oktagonowe tany Conora McGregora, zapowiadając, że pogruchocze mu szczękę, a tymczasem Irlandczyk dzisiaj w tajemniczym wpisie zasugerował… przejście na sportową emeryturę.

Zobacz także: Jorge Masvidal rzuca wyzwanie Conorowi McGregorowi

Powiedziałbym wam, że to koniec, ale i tak byście mi nie uwierzyli.

W przeszłości bajecznie bogaty Notorious już dwukrotnie ogłaszał zawieszenie rękawic na kołku, szybko jednak potem plany te rewidując.

Ostatni raz Conor McGregor był widziany w oktagonie w październiku ubiegłego roku, przegrywając przez poddanie z Khabibem Nurmagomedovem. Smaku zwycięstwa nie zaznał od prawie trzech lat, gdy ustrzelił Eddiego Alvareza, sięgając po drugi – wówczas kategorii lekkiej – pas mistrzowski UFC.
W ostatnich tygodniach sternik UFC Dana White zapewniał, że Irlandczyk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i do akcji powróci w tym roku. Nie wykluczał też jego potencjalnego rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem, zapowiadając jednocześnie, że wszystko będzie jasne po wrześniowej konfrontacji Dagestańczyka z Dustinem Poirierem.

Nie wiadomo, co Notorious chciał przekazać powyższym wpisem – czy rzeczywiście rozważa zakończenie kariery, czy może ponownie media społecznościowe traktuje w charakterze negocjacyjnego orężu w rozmowach z UFC.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Pingback: Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Masvidal ujawnione - Lowking.pl

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply