Ion Cutelaba poznał rywala na kolejny pojedynek

Efektownie walczący Ion Cutelaba ogłosił w mediach społecznościowych, że poznał rywala na kolejną walkę.

Szlifujący formę w Tiger Muay Thai Ion Cutelaba zapowiedział powrót do oktagonu, zdradzając w mediach społecznościowych, że zna już rywala, z którym pójdzie w oktagonowe tany.

Dzisiaj dowiedziałem się, kto będzie moim kolejnym rywalem! Zgadniecie, kim jest ten szczęśliwiec?

Zobacz także: Jorge Masvidal rzuca wyzwanie Conorowi McGregorowi

Mołdawski Hulk był ostatnio widziany w akcji podczas kwietniowej gali UFC on ESPN+ 8 w Sunrise, gdzie zmierzył się z Gloverem Teixeirą, stając przed szansą przebicia się do czołówki kategorii półciężkiej.

Z nie lada problemami, ale Brazylijczyk przetrwał jednak falowe ataki 25-latka, w drugiej rundzie poddając go duszeniem zza pleców.

W ten sposób seria dwóch z rzędu wiktorii przez nokauty Cutelaby dobiegła końca.

Nie wiadomo, z kim w najbliższej walce skonfrontuje się Mołdawianin, ale jego wpis zbiega się w czasie z zapowiedzią powrotu do oktagonu… Michała Oleksiejczuka!
Polski zawodnik w swoim debiucie w oktagonie w końcówce 2017 roku miał skrzyżować rękawice właśnie z Cutelabą, ale problemy Mołdawianina z USADA przekreśliły walkę.

Oleksiejczuk łypał ponownie w kierunku Mołdawskiego Hulka przed jego pojedynkiem z Teixeirą, ale entuzjazm Polaka względem takiego zestawienia osłabł, gdy Cutelaba z Brazylijczykiem przegrał.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. Tytus

    12 lipca 2019 at 01:43

    ale steryd

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply