Alex Oliveira i Mike Perry hulają przed pójściem w oktagonowe tany – VIDEO

Nie brakowało ostrych uderzeń i efektownych akcji podczas sobotniej gali UFC on ESPN+ 8 w Sunrise – ale największe poruszenie na trybunach wywołało wyjście do oktagonu Alexa Oliveiry.

Fani spod znaku just bleed ostrzyli sobie zęby na pojedynek pomiędzy niesłynącymi z kalkulowania w oktagonie Alexem Oliveirą i Mike’iem Perrym, którzy poszli w bój podczas gali UFC on ESPN+ 8 w Sunrise.

I rzeczywiście – starcie okazało się bardzo dobrym widowiskiem, co potwierdza też laur Walki Wieczoru i po $50 tys. bonusu dla obu zawodników. Pomimo tego największe emocje w amerykańsko-brazylijskiej rywalizacji wywołało… wyjście do oktagonu brazylijskiego Kowboja.

Zobacz także: Parnasse, Parke czy Ziółkowski? Martin Lewandowski i kolejnym rywalu dla Mateusza Gamrota

Mogący pochwalić się osobliwym wyczynem posiadania siedmiorga dzieci z siedmioma różnymi kobietami, z których trzy mieszkają na tej samej ulicy jego rodzinnego miasta – a dwoje dzieci urodziło się tego samego dnia! – Alex Oliveira wychodził bowiem jak zawsze do utworu Balada Boa autorstwa Gusttavo Limy, bujając się przy tym na lewo i prawo.

Okazało się, że rytmiczny ten utwór wpadł też w ucho Platynowemu, który poszedł w tany w oktagonie, wywołując żywiołową reakcję publiczności.
W szermierce na pięści i kopnięcia lepszy okazał się Perry, zwyciężając jednogłośną decyzją sędziowską.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. sebinho93

  29 kwietnia 2019 at 00:03

  Mike Perry swoje braki w oktagonie nadrabia charyzmą :)

 2. Bratdiaza

  29 kwietnia 2019 at 12:55

  Perry nie podrabiany Haha Edwards albo Till dla tego pana.

 3. Bartass89

  1 maja 2019 at 00:21

  Ciekawy fakt o Alexie Oliveirze :D Znany kabareciarz z Polski go goni, bo ma 4 dzieci z 4 różnymi kobietami: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Michal-Wojcik-z-kabaretu-Ani-Mru-Mru-znow-zostal-ojcem.-Matka-jest-jego-nowa-ukochana

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply