Piotr Niedzielski wystąpi w walce wieczoru majowej gali Fight Show Night w Poznaniu


Piotr Niedzielski wystąpi w walce wieczoru gali Fight Show Night w Poznaniu, gdzie zmierzy się z Antonem Radko.

Piotr Niedzielski (12-4) powróci do akcji 25 maja podczas gali Fight Show Night, która odbędzie się w jego rodzinnym Poznaniu. W walce wieczoru wydarzenia Niedziela skrzyżuje rękawice z Ukraińcem Antonem Radko (11-4).

Zobacz także: Michał Oleksiejczuk zainteresowany walką z trzema Brazylijczykami

Pojedynek odbędzie się w nietypowym jak na standardy MMA limicie wagowym – bo w kategorii super lekkiej, czyli do 74,8 kg.

28-letni poznaniak wygrał sześć z ostatnich siedmiu pojedynków, jedynej porażki w tym okresie doznając z rąk Alana Langera. Po tamtym niepowodzeniu odbudował się serią czterech wiktorii, pokonując między innymi Mateusza Zawadzkiego czy Mateusza Strzelczyka. Ostatnio był widziany w akcji podczas styczniowej gali Babilon MMA 7, pokonując na punkty Aleksandra Gorshechnika.
29-letni Ukrainiec walczy zawodowo od 2015 roku. Dziewięć z jedenastu zwycięstw odniósł przed czasem. Znajduje się na fali dwóch zwycięstw. Poniżej ostatni występ Ukraińca – zwycięstwo z Yaroslavem Chartkovem (5-3) podczas gali RFP 68: Only Forward!.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *