UFC

Doniesienia: Junior dos Santos w walce wieczoru listopadowej gali UFC w Moskwie

Drogi Juniora dos Santosa i Alexandra Volkova mogą skrzyżować się w walce wieczoru listopadowej gali UFC w Moskwie.

Wedle nieoficjalnych doniesień TASS.ru, trwają prace nad zestawieniem pojedynku w kategorii ciężkiej pomiędzy Alexandrem Volkovem (30-7) i Juniorem dos Santosem (21-6), który miałby uświetnić zaplanowaną na 9 listopada w Moskwie galę UFC on ESPN+ 21.

Zobacz także: Jan Błachowicz dzielił szatnię z Jonem Jonesem podczas gali UFC 239

Sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu Brazylijczyk był ostatnio widziany w akcji podczas czerwcowej gali UFC on ESPN 3, w ledwie 71 sekund padając pod uderzeniami Francisa Ngannou. W ten sposób najlepsza od 2012 roku seria trzech zwycięstw Cygana – z Blagoiem Ivanovem, Taiem Tuivasą i Derrickiem Lewisem – dobiegła końca.

Okupujący 6. miejsce w dywizji Rosjanin nie walczył od października ubiegłego roku, gdy w ostatnich sekundach „wygranej” walki padł pod ciosami Derricka Lewisa. Amerykanin zakończył passę czterech wiktorii Alexandra Volkova – między innymi z Fabricio Werdumem i Stefanem Struve.

Czy jednak do brazylijsko-rosyjskiego pojedynku dojdzie, na tę chwilę nie wiadomo. Drago w najnowszej rozmowie ze Sports.ru stwierdził bowiem, że nie ustalono jeszcze żadnych szczegółów na temat jego kolejnego pojedynku.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button