„Zapytał, czy zatańczę po zwycięstwie?” – Embedded #4 przed UFC 242 (VIDEO)

W czwartym odcinku serii Embedded przed galą UFC 242 przedstawiono otwarte treningi bohaterów dwóch najważniejszych walk.

Dustin Poirier zapowiedział podczas otwartego treningu skończenie Khabiba Nurmagomedova, wywołując nieprzychylne reakcje ze strony zebranych licznie fanów. Schodząc ze sceny, przywitał się z Abdulmanapem Nurmagomedovem.

Dagestański Orzeł zdecydował się na przeprowadzenie krótkiej sesji pytań i odpowiedzi. Stwierdził między innymi, że nie zamierza w oktagonie tańczyć po zwycięstwie, bo jego ojciec powtarzał mu, aby nie tańczyć, jeśli się nie potrafi. Zapewnił jednak, że wda się w oktagonowe tany z Poirierem.

Paul Felder stwierdził natomiast, że w pierwszym starciu z Edsonem Barbozą był młody i niedoświadczony. Teraz zamierza powetować sobie tamto niepowodzenie – była to jego pierwsza porażka w karierze.
*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply