„Chcę przeprosić Danę White’a za to nagranie” – Cris Cyborg kaja się za nagranie szydzące z Dany White’a

Była mistrzyni kategorii piórkowej UFC Cris Cyborg pokajała się za opublikowanie zmanipulowanego nagrania z Daną Whitem.

Ledwie szefujący UFC w obszernym wywiadzie z Laurą Sanko zrugał Cris Cyborg, obwieszczając też wszem i wobec, że zwalnia ją z kontraktu, Brazylijka wydała oświadczenie w sprawie nagrania, jakie opublikowała kilka dni temu.

Zobacz także: Jan Błachowicz dzielił szatnię z Jonem Jonesem podczas gali UFC 239

Hej, wiem, że wielu ludzi widziało nagranie z mojej konfrontacji z Daną Whitem po UFC 240, które zostało umieszczone na moich oficjalnych kontach na You Tube, Twitterze i Instagramie.

– napisała na Twitterze.

Chcę poinformować wszystkich, że nagranie zostało zmodyfikowane przez mój zespół produkcyjny tak, aby wydawało się, że Dana powiedział do mnie: „Za każdym razem, gdy słyszysz, jak opowiadam takie rzeczy, nie mówię… prawdy”. Dana tymczasem tego nie powiedział, a napisy w nagraniu były nieprawidłowe. Jak możecie zobaczyć w oryginalnej wersji, Dana powiedział: „Za każdym razem, gdy słyszysz, jak opowiadam takie rzeczy, nie mówię o tobie negatywnie”.

Razem z Daną wiele razy nie zgadzaliśmy się w trakcie mojej kariery w UFC. Zawsze twardo stałam na stanowisku, aby bronić się w sytuacjach, gdy czułam, że moje zachowanie i wypowiedzi były źle interpretowane i wykorzystywane przeciwko mnie. Przywiązuję dużą wagę do tego, aby być szczerą osobą i profesjonalistą. Biorę pełną odpowiedzialność za zedytowane nagranie, które zostało opublikowane w moich mediach społecznościowych. Myliliśmy się, o czym poinformowałam już mój zespół produkcyjny, aby nigdy więcej w przyszłości się to nie powtórzyło. Na koniec chcę przeprosić Danę White’a za to nagranie. Pomimo iż nadal nie będziemy się zgadzać w wielu kwestiach, zawsze będę stała po stronie tego, co słuszne.

Zainteresowanie zakontraktowaniem Cris Cyborg – o ile oczywiście Dana White nie blefował, zapewniając, że zwalnia zawodniczkę ze wszelkich zobowiązań – zdążył już wyrazić jej były pracodawca w Strikeforce, a obecnie przewodzący Bellatorowi Scott Coker.
W latach 2016-2019 Cris Cyborg stoczyła pod flagą UFC siedem walk, z sześciu wychodząc obronną ręką. Jedyną porażkę zadała jej w grudniu ubiegłego roku Amanda Nunes.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply