Polskie MMAUFC

Jan Błachowicz zdradza, o czym rozmawiał z Daną Whitem po znokautowaniu Luke’a Rockholda

Jan Błachowicz opowiedział o krótkiej rozmowie z Daną Whitem, w jaką wdał się po efektownym nokaucie na Luke’u Rockholdzie.

Znokautowawszy podczas sobotniej gali UFC 239 w Las Vegas Luke’a Rockholda i wyściskawszy pierwszą napotkaną osobę – okazał się nią czarnoskóry cutman postury nielichej, który sprawdził, czy Polak nie wymaga jakiejś pomocy – Jan Błachowicz udał się w kierunku zasiadającego przy oktagonie sternika organizacji Dany White’a, wdając się z nim w krótką pogawędkę.

Zobacz także: Świat reaguje na nokaut Jana Błachowicza na Luke’u Rockholdzie

O czym rozmawiał z amerykańskim promotorem? O to właśnie zapytano cieszynianina podczas konferencji prasowej po gali.

Zapytałem go, czy podobała mu się moja walka.

– zdradził polski zawodnik.

Powiedział, że mu się podobała. Powiedziałem mu jeszcze, że jestem dumny, że mogę być częścią UFC. Tyle.

Jan Błachowicz wygrał pięć z ostatnich sześciu pojedynków, a obecnie jest sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu wagi półciężkiej. Nie ukrywa, że celuje teraz w konfrontację o pas mistrzowski z Jonem Jonesem, jednocześnie jednak nie wykluczając potencjalnego starcia z Anthonym Smithem.
https://www.youtube.com/watch?v=ABIi2y6snfc

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 6

  1. Bartek wrzucaj newsy na temat gdzie zawodnicy ida do sklepu i po co. Przecież ten news jest zbędny, coraz gorzej z artykulami nie dosc ze pelno błędów to wrzucasz artykuly o dupie maryny w ktorych nie ma nic czym mozna sie zainteresowac. Pudelek aka lowking.

    1. Żenada! Mnie to interesowało :) Tak samo jak to, co Khabib kiedyś mówił do Dany.

      Rozumiem jednak inne podejście. Jednak z takim radzę unikać Lowkinga w najbliższym czasie, bo wjedzie news o tym, co… Dana powiedział do Masvidala po jego nokaucie na Askrenie :)

      Pozdro!

Dodaj komentarz

Back to top button