Bellator

Mir vs. Nelson II oraz MacDonald vs. Lima II walkami wieczoru gal Bellator 231 i Bellator 232

Walki wieczoru dwóch gal Bellatora, które odbędą się dzień po dniu – Bellator 231 i 232 – zostały ujawnione.

Jak donosi portal MMAJunkie.com, 25 i 26 października Scott Coker i spółka zorganizują dwie gale w Uncasville w stanie Connecticut – Bellator 231 oraz Bellator 232.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Nate’a Diaza

To pierwsze wydarzenie uświetni rewanżowe starcie w kategorii ciężkiej pomiędzy walczącymi o powrót na zwycięskie tory po trzech porażkach Royem Nelsonem (23-17) oraz po czterech porażkach Frankiem Mirem (18-13).

Obaj zawodnicy spotkali się po raz pierwszy w 2011 roku jeszcze pod sztandarem UFC. Mir wygrał wówczas jednogłośną decyzją sędziowską.

Także do rewanżu dojdzie w walce wieczoru gali Bellator 232. W finale Grand Prix wagi półśredniej jej mistrz Rory MacDonald (21-5-1) stanie w szranki z byłym mistrzem Douglasem Limą (31-7).

Kanadyjczyk drogę do finału utorował sobie remisem z Jonem Fitchem i zwycięstwem na punkty z Neimanem Gracie, podczas gdy Brazylijczyk poddał Andreya Koreshkova i ubił Michaela Page’a.
Do pierwszej kanadyjsko-brazylijskiej potyczki doszło w styczniu 2018 roku. MacDonald pokonał wówczas w dramatycznych okolicznościach Limę jednogłośną decyzją sędziowską, przejmując tron 170 funtów.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button