Conor McGregor zabrał głos po wojnie na gołe pięści Artema Lobova

Conor McGregor w końcu wypowiedział się na temat zwycięstwa swojego kompana Artema Lobova z Jasonem Knightem w walce wieczoru gali Bare Knuckle FC 5.

Nie miał najwyraźniej możliwości podsumować walki tego samego dnia, ale nazajutrz Conor McGregor w końcu zabrał głos na temat wojny – zwycięskiej – jaką jego serdeczny druh i wieloletni sparingpartner Artem Lobov stoczył na gołe pięści z Jasonem Knightem podczas gali Bare Knuckle FC 5 w Mississippi.

Co za bestia! Jestem z ciebie dumny, Artemie Lobovie. Niesamowita walka.
I nagla Paulie stał się miły i cichy, a to nie jest w jego stylu haha
Pod kolejną walkę chcemy nowego kontraktu dla Artema Lobova! Zaprasował na niego i zasłużył!
Wspaniały występ, Jasonie Knighcie. Wielki szacunek!
Starcie Artema Lobova z Paulie Malignaggim, który kilka dni temu spoliczkował go podczas dnia medialnego, zostało już oficjalnie zapowiedziane. Odbędzie się już 22 czerwca w ramach walki wieczoru gali Bare Knuckle FC 6.

Zobacz także: Artem Lobov i Jason Knight pokazali twarze po wojnie na gołe pięści

Obaj zawodnicy nie ukrywają niechęci względem siebie, a włoski Amerykanin ubiciem Rosyjskiego Młota chce korespondencyjnie utrzeć nosa Conorowi McGregorowi, z którym jest skonfliktowany od czasu, gdy obóz Irlandczyka opublikował niekorzystne dla niego migawki z ich sparingu w drodze do walki Notoriousa z Floydem Mayweatherem Jr..

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. TYTUS

    8 kwietnia 2019 at 10:53

    Lobbuje

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply