Bare Knuckle FC

„Dzięki za wojnę!” – Artem Lobov i Jason Knight pokazali obrażenia po walce na gołe pięści

Bohaterowie walki wieczoru gali Bare Knuckle FC 5 Artem Lobov i Jason Knight dali niesamowity pokaz serca, odporności i charakteru – co jednak przypłacili poważnymi obrażeniami.

Weterani UFC Artem Lobov i Jason Knight – pierwszy stoczył w oktagonie siedem walk, zwyciężając dwie, drugi dziewięć, obronną ręką wychodząc z czterech – dali prawdziwa wojnę w daniu głównym gali Bare Knuckle FC 5 w Biloxi w stanie Mississippi.

Po pięciu 2-minutowych rundach szermierki na gołe pięści, którą obaj przypłacili licznymi ranami – Amerykanin stracił nawet w trakcie walki zęba, co dokładnie widać na poniższym nagraniu – sędziowie wskazali jednogłośnie na Rosyjskiego Młota.

Kilka godzin po zakończeniu gali obaj zawodnicy opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia swoich porozbijanych twarzy.

Amerykanin nadal co prawda nie zgadza się z werdyktem sędziowskim, będąc przekonanym, że został przez sędziów okradziony, ale jednocześnie nie ukrywa, że walka z Rosjaninem przyniosła mu mnóstwo frajdy.

Artemie Lobovie, odstawiając na bok wszystkie bzdury… to była najfajniejsza walka, jaką kiedykolwiek stoczyłem!!! Wielki szacunek, dzięki za wojnę, bracie!!

O gażach zawodników niewiele wiadomo. Wedle nieoficjalnych doniesień, kontrakt Rosyjskieg Młota przewiduje 6-cyfrową gażę – czyli co najmniej $100 tys. – oraz procent ze sprzedaży PPV.

Jason Knight twierdził natomiast przed galą, że za starcie z Rosjaninem zarobi więcej niż za ostatnią potyczkę w UFC – czyli, nieoficjalnie, $31 tys.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button