„Coś przegapiłam? Przestrzeliłam dzisiaj wagę?” – Joanna Jędrzejczyk reaguje na doniesienia o problemach z wagą przed UFC Tampa

Joanna Jędrzejczyk zabrała głos na temat doniesień o niemożności zrobienia wagi przed sobotnią galą w Tampie, obwieszczając, że wszystko jest w porządku.

Była mistrzyni kategorii słomkowej Joanna Jędrzejczyk odniosła się do doniesień ze strony Combate.com, potwierdzonych później przez ESPN.com, wedle których ma problemy ze zbiciem wagi do 116 funtów na okoliczność sobotniej walki z Michelle Watereson w ramach dania głównego gali UFC on ESPN+ 19 w Tampie.

Zobacz także: Adesanya wskazuje zawodnika wagi średniej, który robi na nim największe wrażenie

Nie wiem, co się dzieje. Ważenie jest jutro, a wy wszyscy się przejmujecie.

– powiedziała olsztynianka na Instagram Stories.

Walka jest aktualna, ważenie jest w piątek. Spokojnie. Wszystko gra, krok po kroku. Do zobaczenia na miejscu.

Czy coś przegapiłam? Przestrzeliłam dzisiaj z wagą? Bo ważenie jest w piątek, nieprawdaż?

Polska zawodniczka opublikowała też następujący wpis.

Kilka godzin wcześniej pojawiły się doniesienia, wedle których Jędrzejczyk już tydzień temu powiadomiła UFC, że nie będzie w stanie zmieścić się w wymaganym limicie wagowym. Organizatorzy chcieli zestawić zatem walkę w umownym limicie 120 funtów, ale Waterson nie była zainteresowana taką opcją. Amerykanka miała też odrzucić zaproponowane jej starcia z Mackenzie Dern oraz Amandą Ribas.
Karate Hottie zdążyła również wypowiedzieć się w temacie. Stwierdziła, że trwają rozmowy, ale nastawia się na walkę w sobotę. Nie odmówiłaby umownego limitu, ale liczy na to, że Jędrzejczyk zmieści się w zakontraktowanym limicie.

Z kolei Ariel Helwani poinformował, że z uwagi na brak zgody ze strony Amerykanki na catchweight Polka zamierza powalczyć o to, aby w piątek wnieść na ważenie nie więcej niż 116 funtów, czyli ustalony limit wagowy.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply