Armia Fight NightPolskie MMA

Albert Odzimkowski vs. Krzysztof Kułak walką wieczoru gali Armia Fight Night 6

Niewidziany w akcji od stycznia 2017 roku Albert Odzimkowski wystąpi na czerwcowej gali Armia Fight Night 6, krzyżując pięści z Krzysztofem Kułakiem.

Po ponad 2-letniej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi do akcji powraca Albert Odzimkowski (10-3). Złoty wystąpi podczas gali Armia Fight Night 6, która odbędzie się 14 czerwca w Radomiu, a jego rywalem w walce wieczoru wydarzenia będzie zaprawiony w bojach weteran nadwiślańskiego MMA Krzysztof Kułak (31-16-2).

31-letni Albert Odzimkowski rozpoczął zawodową karierę w 2010 roku od siedmiu zwycięstw. Później złapał jednak lekką zadyszkę, trzy z czterech walk kończąc na tarczy. Ostatnie pięć pojedynków stoczył pod flagą FEN, trzy z nich kończąc z ręką w górze. Znajduje się na fali dwóch zwycięstw – z Mateuszem Strzelczykiem przez poddanie i Oskarem Somerfeldem przez jednogłośną decyzję.

38-letni Model rywalizuje zawodowo od 2003 roku. Ostatnio był widziany w akcji we wrześniu ubiegłego roku, podczas gali Ring of Combat 65 przegrywając przez poddanie z Sidneyem Outlawem. W ten sposób jego seria pięciu zwycięstwo – między innym z Mariuszem Radziszewskim czy Michałem Tarabańką dobiegła końca.

*****

Donald Cerrone: stary człowiek – a może

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button