TVP Sport pokaże galę ACA 99 z Rafałem Haratykiem


Oferta programowa TVP Sport została wzbogacona o transmisje z gali ACA 99, która odbędzie się we wrześniu w Moskwie.

Wszystko wskazuje na to, że bogata już teraz oferta transmisji z gal MMA kanału TVP Sport została właśnie uzupełniona o kolejne wydarzenia. Jak bowiem wynika z programu zaprezentowanego poniżej, 27 września o godzinie 20:50 rozpocznie się transmisja na żywo z gali ACA 99, która odbędzie się w Moskwie.

Zobacz także: Dana White zabrał głos na temat oskarżeń o gwałt pod adresem Conora McGregora

Galę ACA 99 uświetni rewelacyjnie zapowiadające się starcie pomiędzy mistrzami wag lekkich WFCA i ACBKhuseinem Khalievem (19-1) i Alim Bagovem (27-10).

Na tym jednak nie koniec, bo w Moskwie pod sztandarem Absolute Championship Akhmat zadebiutuje też rozpędzony serią czterech zwycięstw Rafał Haratyk (11-3-2), który stanie w szranki z Ibragimem Chuzhigaevem (13-5).

Od zeszłego roku gale czeczeńskiej organizacji były w Polsce dostępne wyłącznie za pośrednictwem systemu PPV. Nie wiadomo póki co, jaki charakter ma współpraca pomiędzy TVP Sport i ACA – tj. transmisję ile wydarzeń obejmuje umowa.
Na antenie TVP Sport można oglądać także gale takich organizacji jak ONE Championship, Rocky Warriors Cartel czy PLMMA.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply