„To mój bohater z dzieciństwa, byłaby doskonała walka” – Darren Till łypie w kierunku legendy

Darren Till opowiedział o swoich kolejnych planach, wyrażając pełne zainteresowanie walką z byłym mistrzem wagi półśredniej.

Były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półśredniej Darren Till, namaszczony swego czasu na Conora McGregora Wielkiej Brytanii, udzielił w ostatnich dniach szeregu wywiadów, opowiadając o nieudanych występach i dalszych planach.

Zobacz także: Daniel Cormier wskazuje zapaśnika, który pomiata na sparingach Khabibem Nurmagomedovem

W programie Ariel Helwani’s MMA Show Brytyjczyk stwierdził, że nadal jego celem jest pas mistrzowski UFC i jest też przekonany, że prędzej czy później założy go na biodra. Nie ma żadnych wątpliwości, że jest też lepszym zawodnikiem od swoich dwóch ostatnich pogromców, Tyrona Woodleya i Jorge Masvidala, choć przyznaje, że tamtego wieczoru to oni byli lepsi.

26-latek od dłuższego czasu kusi przejściem do kategorii średniej, ale póki co wstrzymuje się z jakimikolwiek deklaracjami, nie wykluczając żadnego scenariusza.

Nie ma również na oku żadnego rywala, ale… zapytany w podcaście Eurobash o potencjalną konfrontację z byłym mistrzem 170 funtów Robbiem Lawlerem, wyraził nią pełne zainteresowanie.

To doskonała walka.

– powiedział 26-latek.

Nie tak dawno rzucałem nawet Robbiemu wyzwanie. To mój bohater z dzieciństwa. Dorastałem, oglądając go. To byłoby spektakularne. Naprawdę.

Starszy od niego o 11 lat Robbie Lawler nie ma za sobą najlepszego okresu. Przegrał bowiem ostatnie trzy walki, przed kilkoma tygodniami będąc zdominowanym przez Colby’ego Covingtona.

O ile jednak w temacie kolejnego rywala i kategorii wagowej nic nie jest jeszcze pewne, to Goryl z Liverpoolu nie ma najmniejszych wątpliwości co do daty swojego powrotu do oktagonu.
Na sto milionów procent będę walczył przed świętami.

– zapewnił.

Jestem gotowy do walki już teraz. Na sto procent wrócę przed Bożym Narodzeniem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply