Artem Lobov kopniakiem uspokaja agresywnych fanów Pauliego Malignaggiego – VIDEO

Nie brakowało intensywności i szczypty szaleństwa podczas ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą Bare Knuckle FC 6 z Artemem Lobovem i Pauliem Malignaggim w rolach głównych.

Artem Lobov i Paulie Malignaggi stanęli po raz ostatni oko w oko przed jutrzejszą galą Bare Knuckle Fighting Championship w Tampa na Florydzie, podczas której zmierzą się w walce na gołe pięści.

Zobacz także: Khabib wyjaśnia, dlaczego zwycięstwa nie cieszą go już tak bardzo jak kiedyś

O ile między oboma zawodnikami poza intensywnymi spojrzeniami i werbalną wymianą uprzejmości do żadnego kontaktu nie doszło…

…to inaczej miały się sprawy, gdy do akcji wkroczyła wesoła ekipa amerykańskiego boksera, nieodstępująca go w ostatnich dniach na krok.

Krzykliwa ferajna rzuciła czymś w kierunku Rosyjskiego Młota, nie szczędząc mu obelg, a gdy ten podszedł bliżej, jeden ze śmiałków spróbował wyrwać mu flagę. Rekcja Lobova była natychmiastowa – kopniak, choć najprawdopodobniej przestrzelony.
Gala Bare Knuckle FC 6 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego. Będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV za $39,99 – między innymi na platformie FITE.tv.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

  1. JebacLobova

    21 czerwca 2019 at 22:54

    Straszna pizda z tego artema, oby dostał ciężki wpierdol

  2. Miyagi

    22 czerwca 2019 at 11:33

    Artem młotkow łeb będzie miał jak sklep xD

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply