Bare Knuckle FC

Artem Lobov kopniakiem uspokaja agresywnych fanów Pauliego Malignaggiego – VIDEO

Nie brakowało intensywności i szczypty szaleństwa podczas ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą Bare Knuckle FC 6 z Artemem Lobovem i Pauliem Malignaggim w rolach głównych.

Artem Lobov i Paulie Malignaggi stanęli po raz ostatni oko w oko przed jutrzejszą galą Bare Knuckle Fighting Championship w Tampa na Florydzie, podczas której zmierzą się w walce na gołe pięści.

Zobacz także: Khabib wyjaśnia, dlaczego zwycięstwa nie cieszą go już tak bardzo jak kiedyś

O ile między oboma zawodnikami poza intensywnymi spojrzeniami i werbalną wymianą uprzejmości do żadnego kontaktu nie doszło…

…to inaczej miały się sprawy, gdy do akcji wkroczyła wesoła ekipa amerykańskiego boksera, nieodstępująca go w ostatnich dniach na krok.

Krzykliwa ferajna rzuciła czymś w kierunku Rosyjskiego Młota, nie szczędząc mu obelg, a gdy ten podszedł bliżej, jeden ze śmiałków spróbował wyrwać mu flagę. Rekcja Lobova była natychmiastowa – kopniak, choć najprawdopodobniej przestrzelony.

https://twitter.com/MeMeAmusement/status/1142164657689415681

Gala Bare Knuckle FC 6 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego. Będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV za $39,99 – między innymi na platformie FITE.tv.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button