Bare Knuckle FC

„Każdego dnia jego wartość spada” – szef BKFC zdradził, że Francis Ngannou domaga się nierealnych pieniędzy

Wygląda na to, że z grona potencjalnych organizacji, w których mógłby zakotwiczyć Francis Ngannou, odpadło Bare Knuckle FC.
Rozstawszy się kilka miesięcy temu z UFC, były mistrz kategorii ciężkiej Francis Ngannou nadal nie podpisał kontraktu z żadną organizacją.

Kameruńczyk od dłuższego czasu kusi zestawieniem bokserskiej walki z Deontayem Wilderem, ale póki co konkretów brak. Predator zdradził niedawno, że pod kątem MMA prawdopodobnie zwiąże się z organizacją PFL lub ONE Championship. Także i w tym temacie żadne szczegóły znane jednak nie są – poza niedawnymi wypowiedziami sternika PFL Raya Sefo, który potwierdził rozmowy z Francisem Ngannou.
Zainteresowania usługami Kameruńczyka nie ukrywa też Scott Coker z Bellatora, gwarantując mu w kontrakcie możliwość toczenia walk bokserskich. Czy Franciszek rozważa tę opcję? Nie wiadomo.

We wtorek głos w temacie potencjalnego angażu Kameruńczyka zabrał natomiast szef BKFC – gdzie walczy się na gołe pięści – David Feldman, który potwierdził, że jest z Predatorem w kontakcie, ale… Sprawy nie wyglądają optymistycznie.

– Francis Ngannou to oczywiście zawodnik, z którym nawiązaliśmy kontakt – powiedział. – Skontaktowaliśmy się z nim, z jego ekipą i uważamy, że domaga się nierealnych pieniędzy. Nie zamierzamy płacić mu takich pieniędzy.

Organizacja BKFC sfinalizowała ostatnimi czasy kilka mocnych transferów ze świata MMA – by wspomnieć choćby Luke’a Rockholda czy Eddiego Alvareza. Na angaż Predatora jednak się nie zanosi.

– Uważam, że musi podjąć decyzję szybko – ocenił Feldman. – Każdego dnia jego wartość odrobinę spada.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Dokładnie, można dodać że nie jest to na tyle medialny zawdonik jak Conor np i moim zdaniem jego boks też jakoś wybitny nie jest . Siłę ma , ale np. taki Wilder też ma mega siłę ciosu + jest prawdziwym bokserm.

Dodaj komentarz

Back to top button