UFC

Ciryl Gane, Sergey Pavlovich i Michael Johnson wracają do akcji – trzy nowe walki na UFC Singapur

Organizatorzy ogłosili trzy nowe pojedynki na okoliczność gali UFC on ESPN+ 20, która odbędzie się 26 października w Singapurze.

W kategorii ciężkiej mający za sobą udany debiut – poddał Raphaela Pessoę – obiecujący kickbokser Ciryl Gane (4-0) stanie w szranki z Dontalem Mayesem (7-2), dla którego będzie to pierwszy występ w oktagonie po dwóch walkach stoczonych w DWCS.

Amerykanin posiada większe doświadczenie w formule MMA, ale w swojej koronnej płaszczyźnie – stójce – powinien wyraźnie ustępować Francuzowi. Czy starczy mu zapasów i parteru, aby tam wygrać walkę?

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Ciryl Gane – 1.40
Dontale Mayes – 2.80

Wstępny typ:

Ciryl Gane

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Nate’a Diaza

Również w kategorii ciężkiej rękawice skrzyżują Sergey Pavlovich (13-1), który ostatnio ubił Marcelo Golma, oraz Maurice Greene (8-2), który ma na koncie już trzy zwycięstwa pod sztandarem UFC.

Greene to uderzacz, któremu brakuje jednak jeszcze sporo szlifów technicznych. Wydaje się, że w szermierce na pięści i kopnięcia to Rosjanin powinien rozdawać karty, szczególnie jeśli wyjdzie do walki z takim nastawieniem jak ostatnio.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Sergey Pavlovich – 1.55
Maurice Greene – 2.45

Wstępny typ:

Sergey Pavlovich

W ostatnim starciu powracający do 155 funtów po porażce przez ciężki nokaut z Joshem Emmettem, która zakończyła jego przygodę z wagą piórkową bilansem 2-2, Michael Johnson (19-14) pójdzie w oktagonowe tany ze Steviem Rayem (22-9), który po brutalnym nokaucie z rąk Leonardo Santosa będzie prawdopodobnie walczył o pozostanie w UFC.

W stójce przewaga powinna należeć do Amerykanina, ale jeśli Szkot zdoła przenieść walkę do parteru, tam powinien dominować. Czy jednak zdoła to zrobić?

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Michael Johnson – 1.45
Stevie Ray – 2.70

Wstępny typ:

Michael Johnson
Rozpiska UFC Singapur

Walka wieczoru

170 lbs: Ben Askren (19-1) vs. Demian Maia (27-9)

Pozostałe

265 lbs: Ciryl Gane (4-0) vs. Dontale Mayes (7-2)
155 lbs: Michael Johnson (19-14) vs. Stevie Ray (22-9)
265 lbs: Sergey Pavlovich (13-1) vs. Maurice Greene (8-2)

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Gane wygra raczej przez TKO tym razem
    Mam nadzieję, że Greene zaskoczy i pokona ruska, oby Johnson znokautował i zakończył karierę Ray’a bo nic już nie zdziała i tylko zabiera miejsce na karcie walk

Dodaj komentarz

Back to top button