„Powinieneś tego spróbować, śmieciu” – Colby Covington ruga Jorge Masvidala

Colby Covington przypuścił ostry medialny atak na swojego klubowego kolegę z American Top Team Jorge Masvidala.

Wczoraj gruchnęły doniesienia o mocnych komplikacjach w sprawie zestawienia walki wieczoru nowojorskiej gali UFC 244 na szczycie wagi półśredniej pomiędzy zasiadającym na jej tronie Kamaru Usmanem i rozpędzonym serią siedmiu zwycięstw byłym tymczasowym czempionem Colbym Covingtonem.

Zobacz także: Tony Ferguson przekonuje, że Conor McGregor przestał się liczyć

W rezultacie do rozgrywki mistrzowskiej miał dołączyć opromieniony dwoma spektakularnymi nokautami Jorge Masvidal, któremu jakoby zaproponowano konfrontację z Nigeryjskim Koszmarem. Omawiano również zestawienie Gamebreda z Natem Diazem, choć i jemu daleko było do finalizacji.

Nie wiadomo, jak układają się negocjacje w kwadracie Usman-Covington-Masvidal-Diaz. Najwyraźniej jednak Jorge Masvidal – tj. jego menadżer Abe Kawa – uznał, że na ich potrzeby warto powrócić do planów pojedynku z młodszym ze stockońskich braci, co dobitnie zasugerował w cieszącym się ogromną popularnością wpisie.

Hej, Nate Diaz, jebać tych przegrywów. Do zobaczenia w MSG. Tytuł największego skurwiela na szali #supernecessary

Do powyższej wypowiedzi szybko odniósł się klubowy kolega i serdeczny od lat przyjaciel Gamebreda, Colby Covington – i nie pozostawił w temacie żadnych wątpliwości.

Jorge Masvidalu, wiem, że jesteś tępy i zdesperowany, ale źle napisałeś TYTUŁ WŁÓCZĘGI, juniorze. Czytanie to fundamenty i jest #supernecessary. Podobnie jak ZWYCIĘŻANIE jest #supernecessary aby dojść do mistrzowskich walk. Powinieneś kiedyś spróbować obu, śmieciu.

Nie wiadomo co prawda, czy Covington nie napisał powyższych słów z Masvidalem śmiejącym się u jego boku, ale… Niedawne wypowiedzi właściciela ATT Dana Lamberta mogą jednak wskazywać na to, że przyjaźń między oboma zawodnikami dobiegła końca – zdradził on bowiem, że od kilku miesięcy Gamebred i Chaos nie trenują już razem, zdając sobie sprawę, że ich drogi mogą się niebawem skrzyżować.

Obaj zawodnicy wielokrotnie w przeszłości wyrażali gotowość do wspólnej walki, choć jednocześnie nie ukrywali względem siebie sympatii. Te czasy najwyraźniej dobiegły końca.
Wedle doniesień dziennikarza Ariela Helwaniego, losy gali UFC 244 w Nowym Jorku – a zatem potencjalnych starć Usmana z Covingtonem i Masvidala z Diazem – rozstrzygną się w najbliższych dniach, a w tej chwili nie można wykluczyć żadnego scenariusza.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply