Babilon MMAPolskie MMA

Daniel Skibiński vs. Zelimkhan Yusupov na Babilon Fight Night 1

Karta walk gali Babilon Fight Night 1 została wzmocniona walką mistrza wagi półśredniej Daniela Skibińskiego z Zalimkhanem Yusupovem.

Podczas zaplanowanej na 31 maja w Pruszkowie gali Babilon Fight Night 1: Cieślak vs. Durodola do akcji powróci mistrz kategorii półśredniej Daniel Skibiński (13-5), który skrzyżuje rękawice z Zalimkhanem Yusupovem (9-3), o czym oficjalnie poinformowali organizatorzy.

Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund i na jego szali nie znajdzie się pas mistrzowski Polaka.

Skiba znajduje się na fali siedmiu zwycięstw, w tym czterech odniesionych już pod sztandarem Babilon MMA. Ostatnio był widziany w akcji podczas grudniowej gali Babilon MMA 6, w starciu o tytuł mistrzowski pokonując jednogłośną decyzją sędziowską Pawła Pawlaka. Wcześniej pokonywał między innymi Gianniego Melillo czy Davy’ego Gallona.
Zelimkhan Yusupov wygrał trzy ostatnie walki, na mniejszych galach pokonując niewyróżniających się najlepszymi bilansami rywali. Spośród dziewięciu zwycięstw, jakie odniósł w zawodowej karierze, w ośmiu nie potrzebował pomocy sędziów punktowych – w tym siedem rozstrzygnął przez poddania.

Zobacz także: Maciej Kawulski zdecydowanie o przyszłości Mateusza Gamrota

Ponadto w Pruszkowie dojdzie też do walki o inauguracyjny pas mistrzowski wagi piórkowej pomiędzy Danielem Rutkowskim i Danielem Zorczykowskim, a także interesująco zapowiadającego się starcia w wadze ciężkiej pomiędzy Michałem Kitą i Łukaszem Brzeskim.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button