„Nigdy nie miałem takiego powitania” – Embedded #1 przed UFC 242 (VIDEO)

W sieci pojawił się pierwszy odcinek serii Embedded wprowadzającej do gali UFC 242, która odbędzie się w Abu Zabi.

Już w sobotę w Abu Zabi o przystępnej dla polskich fanów porze – początek o godzinie 16:15 czasu polskiego – odbędzie się gala UFC 242, którą uświetni starcie unifikacyjne w wadze lekkiej pomiędzy prawowitym mistrzem Khabibem Nurmagomedovem i tymczasowym czempionem Dustinem Poirierem.

W pierwszym odcinku serii Embedded, która została właśnie opublikowana, pokazano królewskie powitanie, jakie zgotowano w Abu Zabi Diamentowi. Ponadto Abdulmanap Nurmagomedov – ojciec, trener i mentor Khabiba – który po raz pierwszy stanie w narożniku syna, opowiedział o jego przygotowaniach do walki.

Nie zabrakło też bohaterów co-main eventu, Edsona Barbozy i Paula Felder. Brazylijczyk pożartował ze swojego kolegi kulturysty Leandro Silvy, a Amerykanin opowiedział o żądzy rewanżu za porażkę, jaką Junior zadał mu kilka lat temu.
*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply