„Wyjaśnijmy sobie coś…” – Jan Błachowicz odpowiada na kpiny ze strony Jona Jonesa


Jan Błachowicz w końcu odpowiedział na ostatnie wypowiedzi Jona Jonesa, w którym ten wykpił jego wyzwanie.

Przed kilkoma dniami mistrz kategorii półciężkiej UFC Jon Jones odpowiedział na wyzwanie do walki ze strony Jana Błachowicza, nie szczędząc polskiemu zawodnikowi szyderstw.

Zobacz także: Dana White zabrał głos na temat oskarżeń o gwałt pod adresem Conora McGregora

Przetrawiwszy temat, po trzech dniach, gdy zgiełk wokół wypowiedzi mistrza ucichł, Cieszyński Książę udzielił mu odpowiedzi.

Polak przywołał mianowicie wpis Amerykanina, w którym ten wyśmiał jego podziękowania na koniec wyzwania przedstawionego w programie Ariel Helwani’s MMA Show, zaznaczając, że kierowane one były do prowadzącego wywiad.

Wyjaśnijmy sobie coś, Jonie Jonesie. Nie dziękowałem tobie. Nie łudź się. Powiedz mi jednak – podziękujesz mi po walce, gdy zabiorę pas do Polski?
Z której strony by nie spojrzeć, mający za sobą spektakularne zwycięstwo przez nokaut z Luke’iem Rockholdem Jan Błachowicz pozostaje głównym kandydatem do walki z Jonem Jonesem, który do akcji powróci najprawdopodobniej podczas grudniowej gali UFC 245 w Las Vegas.

Najpoważniejsi rywale Cieszyńskiego Księcia w rajdzie o oktagonowe usługi Bonesa mają już zaplanowane pojedynki – 18 października Dominick Reyes zmierzy się z Chrisem Weidmanem, a 2 listopada Johnny Walker z Coreyem Andersonem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Kamil

    31 sierpnia 2019 at 10:09

    Co jak co ale tutaj fajnie mu dojebal.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply