KSWPolskie MMA

„Nie stanowi wyzwania” – Yannick Bahati kpi z Marcina Wójcika, chce walki na KSW 50

Yannick Bahati garnie się do występu podczas gali KSW 50 – i ma już na oku dwóch chętnych na walkę rywali.

Nie umknęło Yannickowi Bahatiemu sobotnie ogłoszenie gali KSW 50, która odbędzie się 14 września w Londynie na Wembley.

Zobacz także: Roberto Soldic zdecydowanie o potencjalnym przejściu do wagi średniej

Mający kongijskie korzenie Brytyjczyk szybko wyraził w mediach społecznościowych gotowość na powrót pod sztandar polskiego giganta, od razu zapraszając w tany dwóch rywali – Marcina Wójcika oraz Chrisa Fieldsa.

Na odpowiedź obu długo czekać nie musiał – zarówno Irlandczyk, jak i Polak rzuconą rękawicę podnieśli.

KSW 50 Londyn już niedługo!
Karta walk dopiero się tworzy a w sieci zaczyna się dziać! 😉
Yannick Bahati MMA Fighter wskazał mnie i Chris Fields MMA jako rywali, z którymi chciałby walczyć. Chętnie podejmę wyzwanie Yannicka, z Chrisem mamy niedokończoną sprawę a w Londynie też mam coś do udowodnienia. ;)

Mając potwierdzenie ze strony obu potencjalnych rywali, Czarna Mamba rozpoczął swoją tradycyjną pod sztandarem KSW, nieszczególnie wyszukaną, grę medialną.

Skoro Marcin Wójcik i Chris Fields werbalnie zaakceptowali walkę na KSW 50, Martinie Lewandowski i Macieju Kawulski, czy mogę walczyć z oboma jednego wieczoru, jeden po drugim? Domagam się tylko, aby Chris był pierwszy, bo Marcin nie stanowi wyzwania i nie wydaje mi się, żeby w ogóle się pojawił.

Yannick Bahati zadebiutował w KSW przed rokiem, doznając sromotnej klęski w starciu z Damianem Janikowskim, który ubił go w ledwie 18 sekund. Trzy tygodnie temu powrócił na zwycięskie tory, podczas jednej z lokalnych gal poddając kimurą – już w wadze półciężkiej, do której się przeniósł – w pierwszej rundzie Amira Dadovica.

Chris Fields ma za sobą dwa występy w KSW. W debiucie wypunktował Michała Fijałkę, ale w czerwcu zeszłego roku padł pod uderzeniami Wagnera Prado.

Marcin Wójcik przegrał dwa ostatnie starcia. W październiku, jeszcze w limicie 84 kilogramów, zmuszony był uznać wyższość Scotta Askhama, natomiast w marcu, powróciwszy do wagi półciężkiej, przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Modestasem Bukauskasem podczas gali Cage Warriors 102.

Póki co na galę KSW 50 oficjalnie zapowiedziano występy trzech zawodników – mistrzów Phila De Friesa i Tomasza Narkuna, którzy staną do obrony złota, oraz powracającego po dwóch porażkach Damiana Janikowskiego.
*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button