Conor McGregor oskarżony o napaść za uderzenie starszego mężczyzny w barze

Conor McGregor został oskarżony o napaść w następstwie partyzanckiego ataku na starszego mężczyznę w barze.

Gdy półtora miesiąca temu światło dzienne ujrzało nagranie z kwietnia, na którym były podwójny mistrz UFC i największa na świecie gwiazda MMA Conor McGregor traktuje lewicą z partyzanta nieskorego do wychylenia kieliszka Proper Twelve starszego mężczyznę w jednym z dublińskich barów, Notorious błyskawicznie zaprzęgnął do działania ESPN i powinność swej służby znającego Ariela Helwaniego, aby ratować wizerunek.

Zobacz także: Zlatan zaprasza Khabiba do Matrix Challenge – Dagestańczyk odpowiada

Irlandczyk pokajał się za swoje zachowanie, obiecując poprawę. Stwierdził też, że zdążył już zadośćuczynić uderzonemu mężczyźnie, ale… Okazuje się, że na mieście inne są jednak treście.

Jak bowiem donosi The Irish Independent, sprawa nie jest zakończona. McGregor otrzymał bowiem nakaz stawiennictwa w sądzie w Dublinie na 11 października – został bowiem oskarżony o napaść.
Jeśli zostanie skazany, grozi mu do sześciu miesięcy w więzieniu, kara 1,5 tys. EUR lub jedno i drugie.

Notorious nie był widziany w oktagonie od października zeszłego roku, gdy powróciwszy do oktagonu po dwóch latach, przegrał przez poddanie w czwartej rundzie z Khabibem Nurmagomedovem.

Wedle zapewnień sternika UFC Dany White’a jeśli Irlandczyk nie powróci do akcji w tym roku, to stanie się to na początku przyszłego.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply