Francis Ngannou ekspresowo ubija Juniora dos Santosa – VIDEO

Francis Ngannou dopisał do listy swoich ofiar kolejnego byłego mistrza wagi ciężkiej, tym razem w osobie Juniora dos Santosa.

W walce wieczoru gali UFC on ESPN 3 w Minneapolis Francis Ngannou (14-3) ubił Juniora dos Santosa (21-6), czyniąc ważny krok w drodze do walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej.

Srogi lowking Ngannou na otwarcie walki. I kolejny! JDS odpowiada identycznym – na łydkę – i ścina rywala z nóg! Kameruńczyk szybko wstaje, wywiera presję, atakuje jeszcze jednym łydkingiem! Predator podkręca tempo, naciera, zamyka hasającego do boku Brazylijczyka na siatce, tam dopadając go z mocnym prawym! Cygan inkasuje uderzenie, ale odchodzi do boku, łapie dystans. Jesteśmy na środku oktagonu. Ngannou z kolejnym lowkingiem na wysokości łydki. Dos Santos odpowiada identycznym, potem uchylając się przed kontrą Kameruńczyka. Brazylijczyk rusza z obszernym zamachowym… Błąd! Ngannou odchyla się i kontruje sierpami – lewym i prawym! Oba dochodzą celu, choć nie trafiają czysto! Franciszek kontynuuje jednak natarcie, podczas gdy JDS swoim próbuje uciekać, odwracając się do rywala plecami! Soczysty prawy Kameruńczyka dochodzi, Brazylijczyk na deskach! Układa się w żółwiu, tam obijany przez czarnoskórego potwora! Koniec!
Kameruńczyk wygrywa w ten sposób trzecią z rzędu walkę przez nokaut w pierwszej rundzie. W wywiadzie w oktagonie nie pozostawił wątpliwości, mierząc w pojedynek mistrzowski ze zwycięzcą sierpniowego rewanżu Daniela Cormiera ze Stipe Miocicem.

Seria trzech z rzędu zwycięstw Juniora dos Santosa dobiegła końca.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply