Bellator

Aaron Pico znokautowany latającym kolanem przez Adama Boricsa – VIDEO

Aaron Pico doznał trzeciej w karierze porażki przez nokaut, będąc zmuszonym uznać wyższość Adama Boricsa.

Aaron Pico (4-3) doznał kolejnej porażki, ulegając przez nokaut w drugiej rundzie niepokonanemu Adamowi Borecsowi (13-0) podczas gali Bellator 222 w nowojorskim Madison Square Garden.

Zobacz także: Khabib komentuje zwycięstwo Fergusona z Cerrone i zabiera głos na temat rewanżu z McGregorem

Borics rozpoczął od niskich kopnięć. Pico zaskoczył go soczystym podbródkiem, inicjując następnie pierwsze w karierze obalenie. Unieruchomił rywala pod siatką, choć Węgier pracował nad powrotem na nogi. W końcu jednak Amerykanin wyniósł go wysoko i rzucił na plecy na środku oktagonu, uwalniając się też z gilotyny. Pico w gardzie. Borics walczy jednak o powrót na nogi i w połowie rundy dopina swego. Gnębi Amerykanina srogimi lowkingami, ale Aaron ponownie schodzi do nóg rywala, wynosi go, przenosi na środek klatki i tam ciska o deski. Pico w półgardzie, Borics stara się wracać na nogi. I z czasem wraca, ale tylko na chwilę, bo Amerykanin jak wściekły pitbul nie daje mu czasu i miejsca, ponownie kładąc go na deski. W końcówce Węgier ponownie wraca jednak na nogi, w końcówce broniąc się przed ostrą szarżą Pico – choć jeden cios doszedł celu.

Na otwarcie drugiej rundy Pico ponownie poszukał podbródka, ale przestrzelił. Zanurkował pod ciosami Boricsa, kładąc Węgra na plecach. Próbując podnosić pozycję, aby zadać uderzenia, Amerykanin zainkasował jednak serią upkicków. Borics wrócił na nogi, ale tylko na chwilę, bo wściekle atakujący Pico szybko ponownie usadził go pod siatką, tam walcząc o wykluczenie nóg rywala. Nie działo się jednak szczególnie wiele i sędzia zaczął nawoływać zawodników o więcej akcji. Pico rozpuścił srogie kolana na uda klęczącego, ale nadal unieruchomionego Boricsa. Na nieco ponad minutę przed końcem Węgier wrócił w końcu na nogi – a tam latającym kolanem posłał na deski do cna przewidywalnego w swoich zapaśniczych poczynaniach Amerykanina, który obniżył jeszcze pozycję w poszukiwaniu obalenia! Seria uderzeń z góry! Koniec!
https://twitter.com/Daily_Bruise/status/1139695522053144576
https://twitter.com/ImShannonTho/status/1139695842829295616

Dla 22-letniego Amerykanina jest to druga z rzędu porażka przez nokaut – i już trzecie w ledwie 7-walkowej karierze.

Adam Borics zwyciężą po raz trzynasty. Jest to też jego czwarte zwycięstwo w Bellatorze – i czwarte przed czasem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 4

Dodaj komentarz

Back to top button