Rankingi UFC – wyraźny spadek Marcina Tybury


Rankingi UFC zostały zaktualizowane po sobotniej gali UFC on ESPN+ 7 w Petersburgu z Alistairem Overeemem i Alexeyem Oleinikiem w rolach głównych.

Do największych zmian doszło w kategorii ciężkiej. Pokonując Alexeya Oleinika, Alistair Overeem awansował o jedno oczko – na miejsce 6.

Miejscami zamienili się Marcin Tybura i Shamil Abdurakhimov. Polak spadł o trzy miejsca, na pozycję 13., a Dagestańczyk awansował o trzy i jest teraz 10.
Jeśli chodzi o pozostałych polskich zawodników, to Karolina Kowalkiewicz spadła o jedną pozycję i obecnie zamyka czołową dziesiątkę wagi słomkowej. Joanna Jędrzejczyk utrzymała się na 2. miejscu w 115 funtach i 4. w wadze muszej. Jan Błachowicz jest nadal sklasyfikowany na 6. miejscu w kategorii półciężkiej.

Drugie efektowne zwycięstwo nie wystarczyło Michałowi Oleksiejczukowi do przedarcia się do czołowej piętnastki 205 funtów.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. TYTUS

    23 kwietnia 2019 at 11:35

    Co z tym Marcinem ? Wcześniej z Werdumem dzielnie walczył a teraz jakoś słabo.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *