Srogie kopnięcie na wątrobę kończy zawody – Piotr Niedzielski demoluje w 42 sekundy (VIDEO)


Piotr Niedzielski odniósł piąte z rzędu zwycięstwo, podczas gali Poznań Fight Show Night ekspresowo nokautując Ricardasa Vaicysa.

W walce wieczoru wczorajszej gali Poznań Fight Show Night Piotr Niedzielski (13-4) ekspresowo uporał się z Ricardasem Vaicysem (3-7), ubijając Litwina w ledwie 42 sekundy.

Zobacz także: Roberto Soldic zdecydowanie o potencjalnej przeprowadzce do wagi średniej

Obaj zawodnicy rozpoczęli żwawo, nieszczególnie kalkulując. Techniczna wyższość stójkowa walczącego z odwrotnej pozycji Polaka była jednak dobrze widoczna. Niedziela trafił kilka razy rywala, by w końcu ustrzelić go soczystym kopnięciem na wątrobę, po którym Vaicys padł na deski jak rażony gromem, nie pozostawiając wątpliwości, że dla niego wieczór jest już skończony.

Dla Piotra Niedzielskiego jest to już piąte zwycięstwo z rzędu, w tym trzecie przed czasem. Celem mogącego pochwalić się już dwoma zwycięstwami pod flagą organizacji Babilon MMA 28-latka jest teraz pas wagi lekkiej tejże organizacji – a przynajmniej na to wskazuje poniższy wpis jego menadżera Pawła Kowalika.
Błyskawiczna i efektowna wygrana Piotra Niedzielskiego na Poznań Fight Show Night! Pięć zwycięstw z rzędu i spory apetyt na pas Babilon MMA w wadze lekkiej.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply