Błachowicz czy Reyes? Jon Jones zabiera głos!

Jon Jones zabrał głos na temat potencjalnych walk z Janem Błachowiczem, Dominickiem Reyesem oraz Johnnym Walkerem.

Obroniwszy pas mistrzowski kategorii półciężkiej w walce wieczoru sobotniej gali UFC 239 w Las Vegas – nie bez problemów, ale niejednogłośnie wypunktował Thiago SantosaJon Jones zapytał wczoraj fanów, z kim chcieliby zobaczyć go w kolejnym starciu.

Zobacz także: Ben Askren zabrał głos na temat dodatkowych ciosów Jorge Masvidala po nokaucie

Dziś natomiast odniósł się do kilku propozycji, jakie został mu przedstawione.

Dopytywany o potencjalne starcie z rozpędzonym serią trzech spektakularnych zwycięstw Johnny’ego Walkera, Bones podczas konferencji prasowej po sobotniej gali poddał w wątpliwość klasę Brazylijczyka, nie ukrywając, że byłby pod zdecydowanie większym wrażeniem, gdyby tak efektownie jak dotychczas pokonał on jakiegoś rywala ze ścisłej czołówki.

I, jak się okazuje, zdania w tym temacie nie zmienia.

Chcecie, żebym walczył z kimś, kto jest nieznany szerszej publiczności i nie walczył jeszcze z rywalem z Top 10? Przemyślcie to. Poza tym jeśli pokonam go w grudniu, na co wszyscy będziecie czekali?

Wśród zaproponowanych Bonesowi na grudzień – bo wtedy zamierza powrócić – nazwisk nie zabrakło też Jana Błachowicza i Dominicka Reyesa. Do kandydatury tej dwójki również odniósł się mistrz, odpowiadając na pytanie jednego z fanów o to, którego z nich preferowałby.

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, nie poświęciłem tak naprawdę wiele czasu, żeby obejrzeć walki żadnego z nich. Zacznę ich trochę analizować w tym tygodniu.
Okupujący 4. miejsce w rankingu Dominick Reyes oraz znajdujący się na 6. pozycji Jan Błachowicz to najwyżej sklasyfikowani w rankingu rywale, z którymi Jon Jones nie miał jeszcze sposobności rywalizować.

Devastator jest przekonany, że to on otrzyma pojedynek z Bonesem, ale mistrzowskich aspiracji nie ukrywa też – z pewną nieśmiałością ale jednak! – opromieniony brutalnym zwycięstwem z Luke’iem Rockholdem Cieszyński Książę.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Konewa

    9 lipca 2019 at 23:16

    Bosko się czyta takie rzeczy. „Jones będzie analizował Błachowicza”, „Czy Jan o pas” – BAJKA!!! 🤩

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply