Ivan Buchinger wzmocni szeregi KSW

Były mistrz Cage Warriors i M-1 Global Ivan Buchinger zasili kategorię piórkową KSW.

Dobrze znany na europejskiej scenie piórkowy Ivan Buchinger (36-6) wystąpi w tym roku na jednej z gal KSW, o czym doniósł portal Sporty-Walki.org.

No tak, możemy spodziewać się go na nadchodzących galach.

– powiedział szefujący polskiej organizacji Martin Lewandowski na temat Słowaka.

Jest to rynek czeski-słowacki, o którym mówiłem i nam się wręcz objawił przez tą ilość na Oktogonie i na innych galach. Ciężko będąc tak blisko i będąc sąsiadami, żebyśmy sobie odpuścili. To by była taka niepotrzebna z naszej strony, przynajmniej ja tak uważam – korzyść biznesowa, czy taka możliwość biznesowa, której byśmy nie wykorzystali. Tak jak Bałkany są w naszym zainteresowaniu, co nie jest już żadną tajemnicą, to tak nasi południowi sąsiedzi, a jak nasi południowi sąsiedzi to zawodnicy, którzy reprezentują tamte rejony.

Zanim jednak pojawi się w klatce KSW, reprezentowany przez Artnox Fight Sport 33-latek wystąpi 26 października w walce wieczoru gali Cage Fighting 7, mierząc się z Abdysalamem Kubanychievem.

Ivan Buchinger to były mistrz wagi lekkiej Cage Warriors oraz piórkowej M-1 Global. W swoim dorobku ma zwycięstwa nad między innymi Mansourem Barnaouim, Steviem Rayem czy Turalem Ragimovem. Obecnie znajduje się na fali czterech zwycięstw – wszystkich przez poddania.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Nate’a Diaza
*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Sila19

    28 sierpnia 2019 at 14:51

    Ciekawy zawodnik, Kincl,Buchinger, niech ściągną Vemole, Peste i Muradova, to może się pomyśli o powrocie do kupowania ppv.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply