Polskie MMA

„Oto najlepszy zawodnik MMA na świecie” – Floyd Mayweather Jr. zaskakuje świat MMA

Legendarny bokser Floyd Mayweather Jr. postanowił przypomnieć o sobie fanom MMA, wskazując najlepszego jego zdaniem zawodnika na świecie.

Wziąwszy udział w medialnych igrzyskach zakończonych ringowym cyrkiem z Conorem McGregorem i następnie podroczywszy się z Khabibem Nurmagomedovem, emerytowany Floyd Mayweather Jr. zniknął z przestrzeni MMA.

Zobacz także: Daniel Cormier wskazuje zapaśnika, który pomiata na sparingach Khabibem Nurmagomedovem

Wszystko jednak uległo właśnie zmianie, bo niepokonany bokser postanowił zaprezentować światu najlepszego zawodnika MMA, jaki chodzi po ziemi. Jego wybór padł niespodziewanie na… Makhmuda Muradova (22-6).

Szlifujący formę w poznańskim Ankosie MMA Uzbek znajduje się na fali jedenastu zwycięstw, w tym dziewięciu przed czasem. Ostatnio był widziany w akcji podczas czeskiej gali Oktagon 13, w drugiej rundzie ubijając mającego swoje epizody w UFC i ACA Brazylijczyka Wendella Oliveirę.

Nie do końca wiadomo, co natchnęło Amerykanina do przedstawienia światu Muradova w tym akurat momencie. Obaj zawodnicy nie są jednak sobie w żadnym wypadku obcy. Kilka dni temu mieli nawet okazję się spotkać – nie po raz pierwszy zresztą.

https://www.instagram.com/p/B0427FlBUcs/

To jednak nie wszystko, bo Muradov należy do TMT MMA, będąc pierwszym zawodnikiem MMA, z jakim promocyjnie związał się w zeszłym roku Mayweather Jr.

Nie ulega wątpliwości, że promocja ze strony amerykańskiego pięściarza, który umieścił wpisy o Muradovie na obserwowanym przez prawie 8 milionów fanów Twitterze, śledzonym przez prawie 23 miliony fanów Instagramie oraz Facebooku, gdzie jego profil lubi 13 milionów użytkowników, wynosi rozpoznawalność Uzbeka na świecie na nowe poziomy.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 6

  1. Najpierw napisane ze nie wiadomo co spowodowało ze Mayweather napisał o zawodniku , a akapit później ze jest to pierwszy zawodnik MMA który już w zeszłym roku związał się z TNT promotion – czyli z Maywetherem . Nie myslicie podczas pisania czy może napisane po jakiś prochach?

Dodaj komentarz

Back to top button