Dana White zdradził, że Jan Błachowicz złamał szczękę Luke’owi Rockholdowi


Sternik UFC Dana White zdradził podczas konferencji prasowej, że Jan Błachowicz złamał szczękę Luke’owi Rockholdowi podczas gali UFC 239.

Opowiadając z rezerwą o potencjalnej emeryturze Diego Sancheza, który podczas gali UFC 239 w Las Vegas przegrał z Michaelem Chiesą jednogłośną decyzją sędziowską, sternik amerykańskiego giganta Dana White nawiązał do osoby Luke’a Rockholda.

Zobacz także: Świat reaguje na nokaut Jana Błachowicza na Luke’u Rockholdzie

(Sanchez) nie został brutalnie znokautowany jak, przykładowo… Dam wam przykład.

– powiedział White podczas konferencji prasowej po gali.

Luke Rockhold powinien zastanowić się nad zawieszeniem rękawic na kołku. Złamał dzisiaj szczękę. To więc drugie złamanie szczęki. Został kilka razy brutalnie znokautowany. Jego piszczel jest rozwalona w nic. Musiał się poddać przeszczepowi skóry. Miał dobrą karierę. Był świetnym zawodnikiem. Chciałbym, żeby zakończył karierę.

A ponadto ma przecież inną karierę, w której dobrze sobie radzi. Nie jest tak, że… Teraz wszyscy są, kurwa, „modelami”. „Jestem modelem, jestem modelem!”. On natomiast jest prawdziwym modelem u Ralpha Laurena.

Powracający do akcji po prawie półtorarocznej przerwie były mistrz kategorii średniej UFC i Strikeforce zmierzył się w Las Vegas z Janem Błachowiczem.
W ostatniej sekundzie pierwszej rundy polski zawodnik posłał go na deski kopnięciem na głowę, a w drugiej odsłonie dopełnił dzieła zniszczenia potężnym lewym sierpem na rozerwanie klinczu, następnie dobijając ledwie żywego Amerykanina uderzeniami z góry.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply