Babilon MMAPolskie MMA

Wyniki Babilon Fight Night 1: Michał Pietrzak zdominował zapaśniczo Adriana Błeszyńskiego

Michał Pietrzak wygrał trzeci pojedynek z rzędu, podczas gali Babilon Fight Night 1 demolując zapaśniczo Adriana Błeszyńskiego.

Michał Pietrzak (8-3) zaprezentował doskonałą formę, deklasując zapaśniczo i niemiłosiernie obijając na pełnym dystansie Adriana Błeszyńskiego (7-3) podczas gali Babilon Fight Night 1 w Pruszkowie.

Pierwsza runda należała zdecydowanie do Pietrzaka, który trafił lepszymi ciosami w stójce, następnie przenosząc walkę do parteru. Tam utrzymał Aresa do końca rundy, mocno go rozbijając uderzeniami z góry.

W drugiej rundzie dominacja zawodnika z Poznania była jeszcze wyraźniejsza. Regularnie z dziecinną łatwością przewracał próbującego ratować się uciekaniem za klatkoring Błeszyńskiego, mocno rozbijając go z góry. Także w krótkich fragmentach stójkowych to Pietrzak prezentował się lepiej, zaskakując obawiającego się obaleń rywala kilkoma soczystymi ciosami.

W ostatniej odsłonie nic się nie zmieniło. Dominacja Pietrzaka nie podlegała dyskusji. Błeszyński stracił nawet punkt za kolejną ucieczkę za klatkoring, ale pokazał nie lada serce i przetrwał do końca walki, choć okrutnie zmęczony i porozbijany.
Werdykt był formalnością. Sędziowie wypunktowali walkę na konto Michała Pietrzaka w stosunku 30-23, 30-24, 30-24.

Dla zawodnika z Poznania jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo pod flagą Babilon MMA.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button